GameEkstra kapıda ödeme yöntemi

theonur07

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GameEkstra dan mousepad almak istiyorum. Sitede sürat kargo ile kapıda ödeme falan yazıyordu. Bu ödeme yöntemi bütün ürünlerde geçerli mi ? Ayrıca bu yöntemle ürün alanlar var mı ? Nasıl gerçekleşiyor ? Ürünü kapıda nakit olarak almak istiyorum.

Ben kapıda ödeme yöntemi ile Sagopa Kajmer' in albümünü aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kargo geliyor kapınıza parayı veriyorsunuz, imzayı atıyorsunuz ürünü alıyorsunuz. Harika bir sistem :)

Ben kapıda ödeme yöntemi ile Sagopa Kajmer' in albümünü aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kargo geliyor kapınıza parayı veriyorsunuz, imzayı atıyorsunuz ürünü alıyorsunuz. Harika bir sistem :)
Ürünü GameEkstra dan almadınız herhalde ? Birde ekstra ücret ödediniz mi ?

Mağazadan Teslim(0,00 TL)

SÜRAT Kargo(7,00 TL)

Sürat Kargo Kapıda Ödeme(8,00 TL)

GameEkstranın ödeme sayfasında şöyle yazıyor. Kargo 7 TL ama kapıda ödeme yöntemiyle alırsak 8 TL yazıyor.

7 TL olanda galiba sen Sürat Kargo bayiliğine gidip alacaksın. Kapıda ödeme sisteminde kapına kadar getiriyorlar. 1 TL fark şehir içinde dağıtım yapan ekibin ücreti olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı