GameFix güvenilir mi?

@@ugurk321 muhtemelen hesaba oyun eklenmiş steam hesabı paylaşılıyor ve hesapta offline oynanman isteniyor.​

@@stinkie üstte de dediğim gibi adamların işi baltalanacağı için bir başka bilgisayarda kullanmak için tekrardan sipariş etmek gerekiyor, adamlar öyle yazmışlar.

@Eniskruss@mmduCks bizi bilgilendirir misin dostum?

@@ugurk321 muhtemelen hesaba oyun eklenmiş steam hesabı paylaşılıyor ve hesapta offline oynanman isteniyor.​

@@stinkie üstte de dediğim gibi adamların işi baltalanacağı için bir başka bilgisayarda kullanmak için tekrardan sipariş etmek gerekiyor, adamlar öyle yazmışlar.

@Eniskruss@mmduCks bizi bilgilendirir misin dostum?
Hocam şimdi alıyorsunuz manuel ödeme ile canlı destekten ödüyorsunuz sonra mail adresinize veya whatsapp üzerinden gönderiyorlar işlemler ile birlikte hesaplar offline bazıları online gamepass gibi yakın zamanda discord rozet almayı düşünüyorum onun hakkında da bilgi veririm

Bahsi geçen siteden 50 TL'lik bir alışveriş yaptım ilk başta paramın çöpe gittiğini sandım ama 2 3 dk içerisinde geri dönüş sağladılar ve hesabı verdiler şu anda kullanıyorum bir sorun yok tavsiye ederim.

Edit: arkadaşlar youtube'da gördüğüm bu siteden az önce

Gamefix VIP Paket #1​

adlı ilanı satın aldım başta böyle bir şey olacağına imkan vermemiştim denemekten zarar gelmez diye düşündüm malum bir oyun fiyatı 800 900tl oldu fakat geç saat olmasına rağmen ürün bir kaç dakika içinde geçti elime kendi isimleri vardı hesaplarda ben memnun kaldım detay merak eden olursa cevaplarım sanırım oyunları çevrimdışı modda oynuyoruz zaten aldığım ürünlerin online modu yoktu o yüzden beni etkilemedi bu durum, gayet memnunum şu anlık.

Edit: arkadaşlar youtube'da gördüğüm bu siteden az önce

Gamefix VIP Paket #1​

adlı ilanı satın aldım başta böyle bir şey olacağına imkan vermemiştim denemekten zarar gelmez diye düşündüm malum bir oyun fiyatı 800 900tl oldu fakat geç saat olmasına rağmen ürün bir kaç dakika içinde geçti elime kendi isimleri vardı hesaplarda ben memnun kaldım detay merak eden olursa cevaplarım sanırım oyunları çevrimdışı modda oynuyoruz zaten aldığım ürünlerin online modu yoktu o yüzden beni etkilemedi bu durum, gayet memnunum şu anlık.
Hocam sanırım sadece papara ve iban üzerinden satın alım oluyor. Bende ikiside olmadığından yapamıyorum. Kartım Tosla..

Arkadaşlar, mesela GTA 5'i tek bir hesaba satın alıyorlar. Sonra o hesabı 5-10-15 kişiye satıyorlar böylece kar yapıyorlar. Tavsiye etmiyorum çünkü sadece offline oynayabiliyorsunuz ve garantisi yok.

Arkadaşlar, mesela GTA 5'i tek bir hesaba satın alıyorlar. Sonra o hesabı 5-10-15 kişiye satıyorlar böylece kar yapıyorlar. Tavsiye etmiyorum çünkü sadece offline oynayabiliyorsunuz ve garantisi yok.
bu konuda haklısın şuanlık bende bir sorun yok kendi hesapları olduğu belli oluyor bir sorun olursa buraya belirtirim ilerleyen süreçlerde

Bugün öğlen saatlerinde Construction Simulator 2022 Extented Edition için ödeme yaptım.

- Önce 2018 versiyonunu göndermeyi teklif ettiler. Kabul etmedim.
- Başka oyun verelim dediler. Onu da kabul etmedim.
- Hesap korumalı gece atarız dediler. Gece oldu yazdım, yarın göndericez dediler.
- İade edin başka yerden alayım dedim. Dolandırıcı değiliz lütfen, atıcaz dediler.

Velhasılkelam arkadaşlar alternatifleri değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Bugün öğlen saatlerinde Construction Simulator 2022 Extented Edition için ödeme yaptım.

- Önce 2018 versiyonunu göndermeyi teklif ettiler. Kabul etmedim.
- Başka oyun verelim dedileri. Onu da kabul etmedim.
- Hesap korumalı gece atarız dediler. Gece oldu yazdım, yarın göndereceğiz dediler.
- İade edin başka yerden alayım dedim. Dolandırıcı değiliz lütfen, atacağız dediler.

Velhasılkelam arkadaşlar alternatifleri değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Geçmiş olsun hocam...

Geri
Yukarı