Gameforce Çin malı mı?

Erdem Atay

Centipat
Daha fazla  
Trendyol'dan içinde PSU kasa aldım kargo geldi falan eyvallah kasa da çok ufak bir göçük var kutu da deformeliydi kargo şirketinin sorunudur kütüğü incelerken bir şey fark ettim gameforce yazıyor altında made in China yazıyor sonra baktım gameforce yazan yerde çıkartma var söktüm altında Ashe diye bir marka. Gameforce ile Ashe'nin bir bağlantısı var mı ve gameforce Çin malı mıydı? Sizce dolandırıldım mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığım araştırmalarda şirketin merkezinin Çin'de bulunduğu ortaya çıkıyor. Gameforge ile karıştırılmamalı. Gameforge, oyun şirketi. Gameforce ise ürün satıyor.

Evet Çin'de üretiliyor. Markasını sen yazdırıyorsun. Böyle iyi bir marka falan yok kısaca...

Örneğin şu kasalar senin kasalar sanırım:

GAMEFORCE Ashe 4x120mm A-rgb Usb 3.0 Atx Oyuncu Kasası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

https://www.hepsiburada.com/turbox-...w-500w-atx-bilgisayar-kasasi-p-HBCV000020Q91Y
Evet Bu Benim Kasam İçinde Psu Olan Versiyonu Ben Dayanamayıp İade Ettim Sonradan Psu Kötü Diyorlardı

Ashe kasanın ismi olmasın?
Öyleyse Neden Tam Üstüne Gameforce Çıkartması Yapmışlar

Yaptığım araştırmalarda şirketin merkezinin Çin'de bulunduğu ortaya çıkıyor. Gameforge ile karıştırılmamalı. Gameforge, oyun şirketi. Gameforce ise ürün satıyor.
Teşekkürler

Geri
Yukarı