Gameforce kasa alınır mı?

Berat.xx56

Centipat
Arkadaşlar şu an çok sinirliyim 1000 liradan 1150 olmuş sizce alınır mı? Anakart işlemcim var sizce içine girer mi hiç anlamam etmem ASUS Gigabyte DDR4 bir anakartım var bu kasanın içine girer mi? Vallahi öyle bir ülkede yaşıyoruz ki şaşırmamak elde değil 🙂

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230531-222607_Chrome.jpg
    Screenshot_20230531-222607_Chrome.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an çok sinirliyim 1000 liradan 1150 olmuş sizce alınır mı? Anakart işlemcim var sizce içine girer mi hiç anlamam etmem ASUS Gigabyte DDR4 bir anakartım var bu kasanın içine girer mi? Vallahi öyle bir ülkede yaşıyoruz ki şaşırmamak elde değil 🙂
Bunu al.

Anakartın modeli nedir? Bakıp bir kasa atacağım da.

Bunu al.

Bu kasayı almanı öneririm ama tek renk mavi yanıyor RGB istersen bunlara bakabilirsin:
Üsttekinin 6 fanlı halı:

Bunu al.
Güzelmiş hocam teşekkürler

Bu kasayı almanı öneririm ama tek renk mavi yanıyor RGB istersen bunlara bakabilirsin:
Üsttekinin 6 fanlı halı:
Hocam cidden hepsini çok beğendim yani şov istemiyorum ama fazla rgb fan olması yararlı mı pc açısından yoksa şova kaçıyor mu?

Dosya Ekleri

• 20230531_224711.jpg
    20230531_224711.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 63
Güzelmiş hocam teşekkürler

Hocam cidden hepsini çok beğendim yani şov istemiyorum ama fazla rgb fan olması yararlı mı pc açısından yoksa şova kaçıyor mu?
CS-107 kasa tercih edebilirsiniz, kablolama zor olur ama hem küçük bir kasa hem de RGB olarak tatlı ve sade. FRGB türünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı