GameGaraj Aquarius 5A-2021 alınır mı?

EfeYILDIZ

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar, yılbaşı indirimlerinde GameGaraj sitesinin indirimde olduğunu gördüm ve oradan bilgisayar toplamaya karar verdim birkaç özelleştirme yaptım ve 7250 TL'yi buldu. Sizce bu sistem alınır mı? Başka hazır sistem öneriniz varsa sevinirim, kendim toplamayacağım, hazır alacağım.

- PSU ve kasa sizce nasıl?
- Bu fiyat için yeterli mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    680 KB · Görüntüleme: 211
Ben biraz daha araştırmanız taraftarıyım.

SSD kronik sorunlu, değiştirme imkanı varsa değiştir. Bunun dışında PSU kalitesi hakkında pek bir bilgi yok. Onun dışındaki parçalar iyi.

Ben biraz daha araştırmanız taraftarıyım.
Sizce ısınma sorunu ile karşılaşır mıyım? Veya hazır sistem öneriniz varsa atarsanız çok sevinirim.
SSD kronik sorunlu, değiştirme imkanı varsa değiştir. Bunun dışında PSU kalitesi hakkında pek bir bilgi yok. Onun dışındaki parçalar iyi.
Crucial BX500 mü? Ve ısınma sorunu yaşar mıyım bilgisayarda ?

Sizce ısınma sorunu ile karşılaşır mıyım? Veya hazır sistem öneriniz varsa atarsanız çok sevinirim.

Açıkcası fazla yorarsanız yaşamanız yüksek gibi gözüküyor tam bir tavsiye veremem zevk meselesi ama bir AMD taraftarı olarak bile Intel i5 10400F'in bu işlemciye göre daha iyi olduğunu öğrendim bence bu işlemciyle birlikte alınabilecek bir sistem bulmanız daha sağlıklı olur ama stok soğutucu kullanmayacaksanız.

SSD hariç iyi sistem. SSD’yi dışarıdan almanızı tavsiye ederim.

Ek olarak GameGaraj PSU’ları Aigo üretimi, çok kaliteli değiller ancak alınabilir seviyede.
Peki başka hazır sistem öneriniz var mı?
Evet, ısınma sorunu var.

SSD hariç iyi sistem. SSD’yi dışarıdan almanızı tavsiye ederim.

Ek olarak GameGaraj PSU’ları Aigo üretimi, çok kaliteli değiller ancak alınabilir seviyede.
Peki başka hazır sistem öneriniz var mı ya da fiyatların düşmesi için beklemeli miyim?

Peki başka hazır sistem öneriniz var mı?
Bu fiyata alabileceğiniz en iyi sistemlerden biri bu, ama arttırabilirseniz şuna da bakabilirsiniz:

Öncelikle herkese selamlar, yılbaşı indirimlerinde GameGaraj sitesinin indirimde olduğunu gördüm ve oradan bilgisayar toplamaya karar verdim birkaç özelleştirme yaptım ve 7250 TL'yi buldu. Sizce bu sistem alınır mı? Başka hazır sistem öneriniz varsa sevinirim, kendim toplamayacağım, hazır alacağım.

- PSU ve kasa sizce nasıl?
- Bu fiyat için yeterli mi?
Alınır. İyi fiyat. Psu iyi diye biliyorum.

Geri
Yukarı