GameGaraj Aquarius 5A-2021 alınır mı?

Bu fiyata alabileceğiniz en iyi sistemlerden biri bu, ama arttırabilirseniz şuna da bakabilirsiniz:

Çok teşekkürler ancak bütçemi baya aşıyor.Ortalama 7300 - 7400 TL arası hazır sistem bakıyorum.

SSD hariç sistem güzel. Ancak Ryzen 5 3600 yerine İ5 10400F daha iyi giderdi. Yine de bu bir kusur değil alınır. PSU kalitesi ile ilgili konuşmak gerekirse yakın zamanda GameGaraj'dan Pollux sistem alan bir arkadaşım PSU anlamında bir sorun yaşamadı henüz. Net bir şey konuşamayız yine de. Dediğim gibi SSD'yi değiştirin.

Öncelikle herkese selamlar, yılbaşı indirimlerinde GameGaraj sitesinin indirimde olduğunu gördüm ve oradan bilgisayar toplamaya karar verdim birkaç özelleştirme yaptım ve 7250 TL'yi buldu. Sizce bu sistem alınır mı? Başka hazır sistem öneriniz varsa sevinirim, kendim toplamayacağım, hazır alacağım.

- PSU ve kasa sizce nasıl?
- Bu fiyat için yeterli mi?
Ben Asus Dual Rtx2060 evo lu bir bilgisayar topladım anakartı vs yükselterek sinerji den. 7400tl ye geliştirilmiş halini aldım. 3 4 gün geçmeden fiyat 8 bini çoktan geçti ve artmaya devam ediyor.

Ben Asus Dual Rtx2060 evo lu bir bilgisayar topladım anakartı vs yükselterek sinerji den. 7400tl ye geliştirilmiş halini aldım. 3 4 gün geçmeden fiyat 8 bini çoktan geçti ve artmaya devam ediyor.
Sinerji Lumiere sistemini ben de alacaktım ancak fiyatı uçtu 7300 olan fiyat şuan 8000 TL
SSD hariç sistem güzel. Ancak Ryzen 5 3600 yerine İ5 10400F daha iyi giderdi. Yine de bu bir kusur değil alınır. PSU kalitesi ile ilgili konuşmak gerekirse yakın zamanda GameGaraj'dan Pollux sistem alan bir arkadaşım PSU anlamında bir sorun yaşamadı henüz. Net bir şey konuşamayız yine de. Dediğim gibi SSD'yi değiştirin.
SSD'yi ne ile değiştirmeliyim sizce? Isınma sorunu yaşatmasından korkuyorum.

Hiçbirşey satın almayın, alacaksanız yurtdışından alın çünkü Türkiye'de bilerek stokları doldurmayıp pahalı satmaya çalışıyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı