GameGaraj Blaster 4TN vs Monster Abra A5 v15.5

GameGaraj > GTX 1650 i5 9300H 16 GB RAM 256 GB SSD 6296 TL ekran 60 Hz IPS.
Monster> GTX 1650 i5 10300H 8 GB RAM 480 GB SSD 6569 TL ekran 120 Hz IPS.

Arkadaşlar makine mühendisliği bölümüne gideceğim. Uzun süre götürsün istiyorum. Ara sıra oyun da oynayabilirim. İki laptop arasında işlemci, RAM, SSD ve ekran farkı var. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Veya indirimleri mi beklemeliyim?

Peki arkadaşlar monster bu paraya değer mi? Ara sıra indirimler falan oluyor bazı sitelerde onları beklemeli miyim?

Son düzenleme:
GameGaraj > GTX 1650 i5 9300H 16 GB RAM 256 GB SSD 6296 TL ekran 60 Hz IPS.
Monster> GTX 1650 i5 10300H 8 GB RAM 480 GB SSD 6569 TL ekran 120 Hz IPS.

Arkadaşlar makine mühendisliği bölümüne gideceğim. Uzun süre götürsün istiyorum. Ara sıra oyun da oynayabilirim. İki laptop arasında işlemci, RAM, SSD ve ekran farkı var. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Veya indirimleri mi beklemeliyim?

10. nesil işlemci ve daha kaliteli plastik için Monster alınır ama F/P olsun dışı sağlam olsun hem ucuz olsun dersen Blaster ilk tercihim olur benim.

Ben Monster tercih ederdim. Daha yüksek Hz değeri, daha yüksek SSD, 10.Nesil işlemci ve ömür boyu bakım gibi avantajları var.

Üstünde tepineceksen dışı sağlam olanı al. Dikkatli kullanırım ama performansı daha iyi olsun dersen Monster olanı al. Hepsini geçtim panel Hz farkı var aradaki fiyat farkı da az. +8GB RAM eklersin bir şey değil.

Ben Monster tercih ederdim. Daha yüksek HZ değeri, daha yüksek SSD, 10.nesil işlemci ve ömür boyu bakım gibi avantajları var.

Monster gerçekten kaliteli ama ucuz olsun benim ihtiyacımı karşılasın iki oyun oynayım diye Blaster alınır ama yayın yapayım, video çekeyim olaylarına Monster kırk basar.
Üstünde tepineceksen dışı sağlam olanı al. Dikkatli kullanırım ama performansı daha iyi olsun dersen Monster olanı al. Hepsini geçtim panel HZ farkı var aradaki fiyat farkı da az. +8 GB RAM eklersin bir şey değil.

Hahahahahaa :D Monster plastik kalitesi olarak üst seviye ama orta düzey bir aile bireyi ise Blaster.
Bu BMW ile Renault'u karşılaştırmak gibi bir şey.

Her halükarda Monster. RAM sonradan ekleyebilirsiniz fakat 120 Hz paneli sonradan takamazsınız. GameGaraj hakkında bir tecrübem yok fakat Monster servis olarakta gayet iyi bir marka.

Geri
Yukarı