GameGaraj Blaster laptoptan cızırtı sesi geliyor

lichtkayze

Centipat
Merhabalar arkadaşlar, ben 1 gün önce GameGaraj firmasından Blaster serisinden bir laptop aldım, fakat laptoptan gelen bir cızırtı sesi var. Ortam sessiz ise laptoptan 4 5 metre uzaktaysam bile duyabiliyorum, cızırtı klavyenin altından geliyor elektriksel bir cızırtı gibi. Servis ile görüştüm performansta sorun yoksa bir sıkıntı olmaz dediler ama laptop yeni olunca ben yine de korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Aga SA aradan zaman geçmiş ama naptınız sorun devam ediyor mu acaba?? Bende de Abra A5 V18.2 var alalı 3 hafta oldu, daha önceleri cızırtı vardı ama baya kısıktı anlaşılmıyordu bile. Şimdi cızırtı baya artmış durumda. Durumdan haberdar eder misin beni

Aga sa aradan zaman geçmiş ama naptınız sorun devam ediyor mu acaba? Bende de Abra A5 v18.2 var alalı 3 hafta oldu, daha önceleri cızırtı vardı ama bayağı kısıktı anlaşılmıyordu bile. Şimdi cızırtı bayağı artmış durumda. Durumdan haberdar eder misin beni.

Yani bende hala var herhangi bir sorun çıkarmadı hala ses dışında eğer kulaklık takıyor isen aklına bile gelmiyor.
Aga sa aradan zaman geçmiş ama naptınız sorun devam ediyor mu acaba? Bende de Abra A5 v18.2 var alalı 3 hafta oldu, daha önceleri cızırtı vardı ama bayağı kısıktı anlaşılmıyordu bile. Şimdi cızırtı bayağı artmış durumda. Durumdan haberdar eder misin beni.

Elinde iade edebiliyorsan et ya da garantiye gönder. Ama o ses herhangi bir sıkıntıya sebep olmadı bende

Geri
Yukarı