GameGaraj Fenix 12.499TL!

Maalesef yok, GL65 10sfr ya da 10sfk kullanan biri ile fenix kullanan biri CPU-Z ve GPU-Z fotoğraflarını atarsa bakabiliriz.
@TLPA ile @Lejax müsait olursa yapabiliriz bence
Hocam sürpriz bozan içinde etiket atınca gitmiyormuş.
@Dark Lord of the Sith hocam dün konu başlattığında etiket bildirimi gelmedi direk konu bildiriminden girmiştim.
Hocam bu Legion 5 mi? Legion 7 gibi duruyor.
Legion 7 hocam.
(B)İndirim nasıl ama? Mükemmel değil mi(!)

Hocam sürpriz bozan içinde etiket atınca gitmiyormuş.
@Dark Lord of the Sith hocam dün konu başlattığında etiket bildirimi gelmedi direk konu bildiriminden girmiştim.

Legion 7 hocam.
(b)indirim nasıl ama? Mükemmel değil mi(!)

Mükemmel, Vatan yine halkseverliğini konuşturdu:D
şu 7 serisi(Legion 7, y7x0) laptopları görünce içim gidiyor hala etkisinden kurtulamıyorum.

Maalesef yok, GL65 10sfr ya da 10sfk kullanan biri ile fenix kullanan biri CPU-Z ve GPU-Z fotoğraflarını atarsa bakabiliriz.
@TLPA ile @Lejax müsait olursa yapabiliriz bence

Hocam bu Legion 5 mi? Legion 7 gibi duruyor.
Buyur, hepsini paylaştım. :)
1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG5.PNG6.PNG7.PNG

Ürünle ilgili bilgim yok ama Amazon garantili tuf dashlar sarı sitede aynı fiyat ve bence daha sağlam.

Laptop da donanım kadar kasa malzeme kalitesi ve soğutma da önemli. Unutmayın.

Hocam, sadece kasası GL65 Leopard demişlerdir. Ürün GL65 Leopard'ın aynısı değil. Olamaz da. Game Garaj Steelseries'le anlaşmadan klavyesini kullanamaz(ki zaten kullanırsa fiyatı artar). Siz sanırım olayı biraz yanlış anladınız, GF ve GL serisinin ''kasasını'' kullanıyor Game Garaj, geri kalanı MSI'a ait değil. Diğer yazdığınız şeyleri ben de duydum, 18 yıl olsa gerek. Marka güvenilir olabilir de ürünün garantisi bittikten sonrasında ne yapacaksın. Monster'dan ne farkı var? Monster da şu an güvenilir duruyor. İncelemenizi yarım saate kadar okurum.
Hocam aynı olmasalar MSI sayfasında ürünü kayıt ettiremezlerdi. Bu aslında şu an ki en büyük "kaynağımız". Bunun dışında Game Garaj tarafında müşteri hizmetleri ile görüşmelerde ürünün sadece Game Garaj markası basılmış MSI GL65 olduğunu kanıtlar niteliğinde. Bunun dışında elbette MSI markası da "özelleştirme" yapabilen bir marka. Yani muhtemelen biraz kısılmıştır ki zaten klavye ve monitör kalitesinden 1 tık kesinti yapsalar bu fiyata geliyor. Ayrıca normalde "vergiler ve yurt dışından getirme" maliyetleri dahil bir MSI dizüstü bilgisayar 14.000 TL ediyorsa bu ülkemizde "sadece MSI marka" olduğu için 3000 TL daha pahalı satılıyor. Game Garaj markasının ilk dizüstü bilgisayarı Fenix modelidir, bundan dolayı da "kâr" marjından kısıp satıyor olabilir. Bunların hepsini bir araya getirdiğimizde şu anki fiyatı hiçte anormal gelmiyor açıkçası. İyi forumlar, saygılar.

Geri
Yukarı