GameGaraj GRJ 3B4 i3-1005G1 laptop alınır mı?

Hocam ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir laptop olabilir.

+Parmak izi girişli.
+Type-c girişi mevcut.
+Diğer laptoplara nazaran sıcaklığı iyi. Oyun oynarken 75'in üstünü görmedim.(Valorant, CS:GO, ETS 2)
+Batarya konusunda internet, video, ofis işlerinde 7-8 saat gidiyor.
+Ekran İPS.
+Ultrabook ve gayet ince.
+M.2 NVMe SSD.

-Ekran 60 HZ. Eksi olarak kabul eder misiniz bilemem.
-Ekran 14 inc.
-RAM lehimli, bir 8 GB daha ekleyemezsiniz.
-Boş SATA girişi yok. Aslında SATA girişi hiç yok :)
-Ethernet girişi yok.

Bu bilgiler aklınızda bulunsun. Bütçenizin tam orta şeker ürünü olduğu için atıyorum.

Valorant genel ayarlar yüksek, diğer ayalar kapalı şeklinde (Bloom vs.) 80-110 FPS arasında alıyorum. (Haritaya göre ve oyundaki durumlara göre elbette değişiyor) Düşürünce de o kadar FPS artmıyor.

CS:GO orta ayarlarda topluluk sunucusunda 60-70 arasında alıyorum. (PUBG modunda 40'larda geziniyor) Oyunu ilk açtığımda her şey ultradaydı, tüm ayarlar en iyideydi o zamanda 25-40 aldı.

ETS 2 %100 ölçekleme ile ile bazı ayarlar yüksek bazı ayarlar ortada oynuyorum. 25-30 FPS alıyorum.

Bu oyunları denemiştim ama en son ne oldu bilmiyorum. CS:GO, 1 hafta önceki sonuçlar, Valorant, dünden kalma sonuçlar, ETS 2, 2 gün önceki sonuçlar. Aklınıza takılan bir şey varsa sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

Hocam ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir laptop olabilir.

+Parmak izi girişli.
+Type-c girişi mevcut.
+Diğer laptoplara nazaran sıcaklığı iyi. Oyun oynarken 75'in üstünü görmedim.(Valorant, CS:GO, ETS 2)
+Batarya konusunda internet, video, ofis işlerinde 7-8 saat gidiyor.
+Ekran İPS.
+Ultrabook ve gayet ince.
+M.2 NVMe SSD.

-Ekran 60 HZ. Eksi olarak kabul eder misiniz bilemem.
-Ekran 14 inc.
-RAM lehimli, bir 8 GB daha ekleyemezsiniz.
-Boş SATA girişi yok. Aslında SATA girişi hiç yok :)
-Ethernet girişi yok.

Bu bilgiler aklınızda bulunsun. Bütçenizin tam orta şeker ürünü olduğu için atıyorum.

Valorant genel ayarlar yüksek, diğer ayalar kapalı şeklinde (Bloom vs.) 80-110 FPS arasında alıyorum. (Haritaya göre ve oyundaki durumlara göre elbette değişiyor) Düşürünce de o kadar FPS artmıyor.

CS:GO orta ayarlarda topluluk sunucusunda 60-70 arasında alıyorum. (PUBG modunda 40'larda geziniyor) Oyunu ilk açtığımda her şey ultradaydı, tüm ayarlar en iyideydi o zamanda 25-40 aldı.

ETS 2 %100 ölçekleme ile ile bazı ayarlar yüksek bazı ayarlar ortada oynuyorum. 25-30 FPS alıyorum.

Bu oyunları denemiştim ama en son ne oldu bilmiyorum. CS:GO, 1 hafta önceki sonuçlar, Valorant, dünden kalma sonuçlar, ETS 2, 2 gün önceki sonuçlar. Aklınıza takılan bir şey varsa sorabilirsiniz.
Detaylı bilgi için teşekkürler ama oyun oynamak için mecbur ethernet kablosunu bağlamak zorundayım daha iyi deneyim için. Bunu görünce vazgeçtim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı