GameGaraj GRJ 3B4 i3-1005G1 laptop alınır mı?

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
GameGaraj diye marka mı olur bilmiyorum. Bu Türk yapımı falan mı, yoksa ismini mi öyle yapmışlar? Knight Online, CS:GO falan oynatır mı bu laptop? Daha doğrusu alınır mı?
:D

Türkmalı ama kasalarını MSI'dan alıyor. O laptop yerine 1115G4 veya 4300-5300u olan bir laptop bulmaya çalış.

Fiyatı normal yani. Ama hafiften Gaming için, Intel Iris Xe Graphics veya Vega 11 Graphics içeren bir laptop almak lazım. Ryzen 5500u, Intel i5-1135G7 gibi.

Knight online ve CS oynayacaksan bu da fazlasıyla yeter ama.

O cihaz oyun için değil. Ayrıca kasası antika görünümlü, 15 senelik sistemlerden geri dönüştürülmüş gibi. VGA girişi, optik okuyucu yuvası tarzda alan var. Günlük kullanım için bile tercih etmezdim.

O cihaz oyun için değil. Ayrıca kasası antika görünümlü, 15 senelik sistemlerden geri dönüştürülmüş gibi. VGA girişi, optik okuyucu yuvası tarzda alan var. Günlük kullanım için bile tercih etmezdim.

Dediklerinizi Acer gibi markalarda hala kullanıyor. Mağzalara bakmaya gittiğimde 10. nesil işlemcisi olan laptoplarda görmek mümkündü.

GameGaraj diye marka mı olur bilmiyorum. Bu Türk yapımı falan mı, yoksa ismini mi öyle yapmışlar? Knight Online, CS:GO falan oynatır mı bu laptop? Daha doğrusu alınır mı?
:D

MSI'ın kasalarını kullanıp parça modernizasyonu ile ürün satan bir markadır GameGaraj. Bütçeniz 5000-5500 TL civarlarında ise alınır.

Benzer bir sistemin CS:GO performansı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun için bir cihaz bakıyorsan ikinci ele yönelmen, taşıman şart değilse masaüstünü de değerlendirmen iyi olabilir. Oyun için böyle bir cihaz satın alırsan hayal kırıklığı yaratır.

Yeni konular

Geri
Yukarı