Bütçe
Maksimum 7. ( monitör dahil en fazla 6k olursa benim için daha uygun olur , 12 ay bankkart taksidi ile alabilirim)
Başlıkta sadece game garaj güvenilir mi diye yazıyor fakat game garajdaki hangi sistemi öneriyorsunuz , Sizce Pollux APU Pro alınır mı? Sistemlerden anlamıyorum ve az para da değil monitörle 6bin lirayı geçiyor. Hazır sistem almayı düşünüyorum fakat hepsinin ayrı ayrı sorunları var diyorlar , parçaları değiştirmem gerekiyor sanırım ama pek bilmiyorum.

GameGaraj güvenilirdir ucuza ve iyi bir sistem satıyorlar bence derhal almalısın.
Başlıkta sadece GameGaraj güvenilir mi diye yazıyor fakat GameGaraj'daki hangi sistemi öneriyorsunuz, sizce Pollux APU Pro alınır mı? Sistemlerden anlamıyorum ve az para da değil monitörle 6bin lirayı geçiyor. Hazır sistem almayı düşünüyorum fakat hepsinin ayrı ayrı sorunları var diyorlar, parçaları değiştirmem gerekiyor sanırım ama pek bilmiyorum.
Bühçeni dile getirerek konu aç ya da buradan bühçeni söyle ona göre sana sistem önerebiliriz.

Bende güvenmiyorum dostum aynı şekilde müşteri hizmetlerini arıyoruz açan yok ulaşmak istiyoruz ulaşamıyoruz aklın varsa alma oradan. Anca şöyle alırsın yerlerine gidersin konuşursun tavsiyem Vatan MediaMarkt mağazalarıdır.
İnternetten alışveriş yapmamak karşılar , gönül isterdi ki media markttan alayım fakat mağaza da çok fazla seçenek yok , olan seçenekler de çok pahalı , vatan için de öyle :/ senin önerdiğin sistem var mı hazır şekilde oradan alacağım. Onlar da pek farklı sayılmaz sanırım ürünü pazarlamak için iyi iyi diyeceklerdir ben anlamıyorum zaten , kazık yemek istemiyorum :(

İnce hesap , game garaj ve teknobiyotik uygun 12 ay bankkart taksidi gözüküyor sitede , tabi oluyor mu bilmiyorum. Pc olarak teknobiyotiği çok araştırdım ama daha az öneriliyor , apu pro sisteme bakıyorum gamegaraj da , ince hesaptan henüz seçemedim
Teknobiyotiği taksit konusunda bilmiyorum ancak İncehesap ve Game Garaj'da taksit imkanı var.

GameGaraj güvenilirdir ucuza ve iyi bir sistem satıyorlar bence derhal almalısın.

Bühçeni dile getirerek konu aç ya da buradan bühçeni söyle ona göre sana sistem önerebiliriz.
Bütçemi söyledim , monitör dahil 12 ay bankkart taksit seçeneği var ise en fazla 6 ya da 7k o da en fazla imkansıza zorlarsam

İnternetten alışveriş yapmamak karşılar, gönül isterdi ki MediaMarkt'tan alayım fakat mağaza da çok fazla seçenek yok, olan seçenekler de çok pahalı, Vatan için de öyle :/ senin önerdiğin sistem var mı hazır şekilde oradan alacağım. Onlar da pek farklı sayılmaz sanırım ürünü pazarlamak için iyi iyi diyeceklerdir ben anlamıyorum zaten, kazık yemek istemiyorum :(

Vatana gittim geçen 7 bine fp sistem dedim adam 1050 Ti'li topladı kazıklıyorlar sen internetten al bence. Bir de Gaming gen TR var.

İnce hesap , game garaj ve teknobiyotik uygun 12 ay bankkart taksidi gözüküyor sitede , tabi oluyor mu bilmiyorum. Pc olarak teknobiyotiği çok araştırdım ama daha az öneriliyor , apu pro sisteme bakıyorum gamegaraj da , ince hesaptan henüz seçemedim
Teknobiyotik güvenilirdir fakat eğer ürününüzde sorun çıkarsa ayvayı yediniz kendini "delikanlı" sanan bir adam ile muhatap oldum sanki müşteri değilmişim gibi konuşmaya başladı bu yüzden tavsiye etmiyorum. Size direkt olarak önerebileceğim tek yer Amazondur. İncehesap'da alışverişlerim oldu bir sıkıntı yaşamadım. İtopya'da güvenilirdir. Gamegaraj'dan alışveriş yapmadım bilmiyorum.

Game garaj kesinlikle güvenilirdir. Bu ay iki adet sistem aldım. Toplam bedelleri 25000 tl civarında tuttu. ilk sistemi kredi kartı ile diğerini havale yaparak aldım. her seferinde müşteri hizmetlerine ulaştım ve bu konuda sorun yaşamadım. normalde 3 demelerine rağmen hep 2. günün ortalarında kargomu teslim ettiler. yueriçi kargo ile çalışıyorlar. kasa ve diğer bileşenler montajlı olarak kutusunda geliyor. ekran kartı demonte geliyor. tüm bileşenlerin kutu ve aksesuarları eksiksiz teslim ediliyor.

bugün bir tanıdık sistem alalım dese gözü kapalı alırım. dün pazar olmasına rağmen sistemlerin e faturalarını talep eden mail attım. cevap 8 dk sonra geldi. yaşadığım deneyim çok iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı