Bütçe
Maksimum 7. ( monitör dahil en fazla 6k olursa benim için daha uygun olur , 12 ay bankkart taksidi ile alabilirim)
İnternetten alışveriş yapmamak karşılar , gönül isterdi ki media markttan alayım fakat mağaza da çok fazla seçenek yok , olan seçenekler de çok pahalı , vatan için de öyle :/ senin önerdiğin sistem var mı hazır şekilde oradan alacağım. Onlar da pek farklı sayılmaz sanırım ürünü pazarlamak için iyi iyi diyeceklerdir ben anlamıyorum zaten , kazık yemek istemiyorum :(
Dostum o zaman donanımarşivinin çıkardığı PC modelleri var İtopya veya İncehesap da satışa sunuluyor oradan alabilirsin.

Aquarius 3T | Game Garaj Bunu tercih edebilirsin seçenekler mevcut iyi bir ekran kartı monitör ve işlemci seçeneği seçebilirsin bühçene göre ayarlarsın.
hangisini nasıl seçeceğimi bilmiyorum ki ,hiç bir bilgim yok , araştırıyorum kendimce ama sonuçta denemedim .( aquairus 3 t ye bakıyorum , sağol
Dostum o zaman donanımarşivinin çıkardığı PC modelleri var İtopya veya İncehesap da satışa sunuluyor oradan alabilirsin.
evet bakıyorum ama genelde tek tek mesela apu pro alınır mı diye araştırıyorum genelde olumsuz yorumlar çıkıyor :( donanım arşiv iyi bir şey yapınca da hemen satılıyor
Aquarius 3T | Game Garaj Bunu tercih edebilirsin seçenekler mevcut iyi bir ekran kartı monitör ve işlemci seçeneği seçebilirsin bühçene göre ayarlarsın.
neye göre bunu seçtiğinizi söyler misiniz , ekran kartı yok. Ne yapmalıyım

Son düzenleme:
Hangi sistemi aldınız, hazır sistem miydi? Hayırlı olsun, güle güle kullanın, öneriniz var mı?

Pollux APU sistemi aldım imzada özellikleri yazıyor önerim yok gayet profesyonel bir firma önceden başka bir sistem almak istemiştim sonra vazgeçtim kargoya verilmeden aradığımda hemen iptal ettiler zorluk çıkarmadılar aldığım sistemi de aynı günde kargoladılar 1 iş gününde de elime ulaştı.

Geri
Yukarı