GameGaraj güvenilir mi?

kaanator26

Decapat
Daha fazla  
GameGaraj'dan sistem almak istiyorum, sizce güvenilir mi? Kablolama işini falan güzel yapıyorlar mı? İleride sistem bir sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum güvenilir yalnız ben kasayı direkt gidip almıştım. Bir sıkıntıları yok piyasaya görede ucuzlar tercih edilir.

Güvenilir bir sıkıntı çıkmaz merak etmeyin. Hangi sistemi alacaksınız?

Bu kasayı bu özelleştirmelerle hocam bir de ek kule tipi fan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_16.png
    Screenshot_16.png
    30,5 KB · Görüntüleme: 33
Evet 2 sene önce sistemimi oradan toplamıştım. Adamların Sistemi toplaması, kablolamaları falan işçilikleri çok iyiydi. Ben hatta onlara PC toplanırken bazı parçaları şöyle monte edin bende PC geldiğinde içine birkaç parça ekleyeceğim diye mesaj atmıştım hemen geri dönüş yapmışlardı ve adamlar tam da benim dediğim gibi Kasayı montelemişti. Paketlemeleri de çok sağlamdı. Ayrıca tüm satın aldığım PC parçalarının kutularını da büyük bir kutunun içine koyup yollamışlardı

Bu kasayı bu özelleştirmelerle hocam bir de ek kule tipi fan.

Forumda da önerildiği gibi yapmışsınız zaten hayırlı olsun güzel sistem. Kule tipi olarak AG400 öneririm.

Forumda da önerildiği gibi yapmışsınız zaten hayırlı olsun güzel sistem. Kule tipi olarak AG400 öneririm.

Hocam sistem dün 26800'dü şu an 27400 ne şanssızım bu arada soğutucu olarak SE-214XT düşünüyordum.

Geri
Yukarı