GameGaraj Hero 5A-RTX4060 sistem nasıldır?

engincdndr

Femtopat
Daha fazla  

Bu sistem iyi midir? Upgrade etmem gereken bir parça var mı? Kullanım amacı olarak müzikle uğraşıyorum o yüzden çok fazla CPU tabanlı program kullanıyorum, arada oyun da oynuyorum. 30.000 TL bütçem var. Bu sistem yerine başka bir sistem de önerebilirsiniz. Bu işlerden pek anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır tabi ama bütçeniz 30k ise daha iyi şeyler alabilirsiniz. Monitör dahil mi acaba bütçeye?
Bir de illa bunu alacaksanız soğutucu alınmalı diye düşünüyorum. 5600 stok soğutucusu berbat.

Bu sistem iyi midir? Upgrade etmem gereken bir parça var mı? Kullanım amacı olarak müzikle uğraşıyorum o yüzden çok fazla CPU tabanlı program kullanıyorum, arada oyun da oynuyorum. 30.000 TL bütçem var. Bu sistem yerine başka bir sistem de önerebilirsiniz. Bu işlerden pek anlamıyorum.

Monitör dahil mi fiyata?

2 bin TL daha verip bunu almak cok daha mantikli ve zaten 30 bin butceniz varmis bir de monitor.

Eger butceyi biraz asmak ve QHD sistem.

(Otto Ryzen 5 7600 ve RX6800, classis RX 6800 sistemler stok yok.)

Alınır tabi ama bütçeniz 30k ise daha iyi şeyler alabilirsiniz. Monitör dahil mi acaba bütçeye?
Bir de illa bunu alacaksanız soğutucu alınmalı diye düşünüyorum. 5600 stok soğutucusu berbat.
monitör dahil sayılır monitör ama için biraz daha artabilir bütçe

Monitör dahil mi fiyata?

Bu sistemi öneririm.
HAQQUS-GEN XIV / RYZEN 5 7600 / RX 6700 XT / 1 TB NVME M2 SSD / 16GB 5200MHz DDR5 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Güç kaynağını FSP seçerseniz daha iyi olur.
Soğutucu olarak bunu alabilirsiniz.
ID-COOLING SE-224-XTS ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat
Monitör olarak bu iyi bir seçim olur.
MSI 23.8" G2412 170Hz 1ms HDMI DP FreeSync Premium FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA

Son düzenleme:

Geri
Yukarı