GameGaraj Leo 3A 1050 Ti alınır mı?

1. GameGaraj güvenilirdir.
2. sistem ileriye dönük değil ama günümüz için düşündüğümüzde 1050 Ti çoğu oyunu oynatır.
3.AMD işlemcilerde çift kanal RAM önemlidir hem droplar için hem gündelik kullanım için hem de +10FPS için +8RAM ekleyebilirsiniz.
4. anakartı B450M yapmalısınız.
5. işlemciyi R5 1600 AF yapmalısınız.

Alternatif olarak bunu öneririm.
Yanında verilen ekipmanları satıp +8RAM veya +SSD alınabilir.

Teknobiyotik FR4000 Fırsat Sistemi - AMD Ryzen 3 4300GE 3.5GHz, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik bu sistemi önerir misin?

Son düzenleme:
2. sistem ileriye dönük değil ama günümüz için düşündüğümüzde 1050 Ti çoğu oyunu oynatır.
3.AMD işlemcilerde çift kanal RAM önemlidir hem droplar için hem gündelik kullanım için hem de +10FPS için +8RAM ekleyebilirsiniz.

.

Bu sistem alınır mı önerir misin Teknobiyotik FR4000 Fırsat Sistemi - AMD Ryzen 3 4300GE 3.5GHz, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik
Eren hocam cezalı şu an cevap veremez fakat ben cevap vereyim. SSD kronik sorunlu, kasa iyi değil.
@Swonzy alınısa şu değişikikleri yapın SSD'yi SanDisk Ultra 3D 500GB yapın ayrıca kasayı Dark Diamond Pro mesh yapın unutmayın mesh olacak toplamda 4508 TL tutuyor.
Hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın game garajdan bu sistemi alırsam GTA 5 te falan beni üzer mi ve kaç yıl götürür beni bu sistem 3 4 ay içinde 8 GB ramde alacağım Leo 3A-1050Ti | Game Garaj

Teknobiyotik berbat bir bilişim sitesi.

@Swonzy evet üzer 1200 AF'nin artık pek zamanı kalmadı aynı şey ekran kartı içind geçerli.
Bu sistem alınır mı önerir misin Teknobiyotik FR4000 Fırsat Sistemi - AMD Ryzen 3 4300GE 3.5GHz, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik

Hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın GameGaraj'dan bu sistemi alırsam GTA 5'te falan beni üzer mi ve kaç yıl götürür beni bu sistem 3 4 ay içinde 8 GB RAM'de alacağım Leo 3A-1050Ti | Game Garaj

Benim dediğim değişikleri yapın FR4000'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı