Neo 3A 1050 Ti alınır mı?

Elfie

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistem bu fiyata göre iyi mi? İşlemciyi AMD Ryzen 5 3500 3.6GHz yapıp alacağım. 5 bin TL civarı başka sistem önerisi de alabilirim. Bu fiyatın üstüne çıkamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sistem bu fiyata göre iyi mi? İşlemciyi AMD Ryzen 5 3500 3.6GHz yapıp alacağım. 5 bin TL civarı başka sistem önerisi de alabilirim. Bu fiyatın üstüne çıkamam.

GameGaraj'dan sistemimi aldım. 240GB SSD cidden yetmiyor. Bir 500GB HDD daha eklerseniz alınabilir. Şimdilik bütçenizi zorlamak istemezseniz RAM takviyesini ileri zamana da bırakabilirsiniz.

Şuanki piyasaya göre fiyat uygun gibi geldi. Qp bilişim, İtopya ve sinerji bilgisayara da göz atmanı tavsiye ederim.

Bütçeyi aşma şansınız yoksa evet alınır fiyatına göre fena değil.
+8 RAM eklemesi ve B450 çipsetli bir anakart ile yükseltme yaparsan hoş olur.

Buyurun hocam 1650 ve i3 10100FLI sistem kesinlikle daha iyi performans verecektir.

Hocam arkadaşın attığı sistem 5000 TL sizin attığınız 6000 TL bende bu sistemi önerecektim ama arada çok fiyat farkı var bütçesini aşıyor.

Buyurun hocam 1650 ve i3 10100FLI sistem kesinlikle daha iyi performans verecektir.

Fiyatın üzerine çıkmayacağını söylemiş. Attığınız sistem 6000 TL hocam dalga mı geçiyorsunuz?

Pardon hocam işlemciyi yükseltince 6000 TL olmuyormuş zaten :)

Hocam arkadaşın attığı sistem 5000 TL sizin attığınız 6000 TL bende bu sistemi önerecektim ama arada çok fiyat farkı var bütçesini aşıyor.

Fiyatın üzerine çıkmayacağını söylemiş. Attığınız sistem 6000 TL hocam dalga mı geçiyorsunuz?

Hocam arkadaş işlemciyi 3500 yapacağını söylemiş baktım 1000 TL koyuyor üstüne sistem 6 bin TL'ye çıkıyor bende eş değer fiyatta bu sistemin daha mantıklı olacağını düşündüm.

Hocam arkadaş işlemciyi 3500 yapacağını söylemiş baktım 1000 TL koyuyor üstüne sistem 6 bin TL'ye çıkıyor bende eş değer fiyatta bu sistemin daha mantıklı olacağını düşündüm.

İşlemciyi Ryzen 5 3500 yapacağını görmemiştim hocam özür dilerim. Attığınız sistem çok daha mantıklı. ❤️

Geri
Yukarı