GameGaraj Leo 3A 1050 Ti alınır mı?

Olur güzel bir başlangıç. İleride yapacağın ufak tefek yükseltmelerin de önünü açar.

Hocam bu sistem daha mantıklı değil mi?
Leo 3A 1050 Ti'nin işlemcisini R5 1600 AF yapıp anakartını B450M yaptığınız zaman zaten fiyat 5361 TL oluyor.

1. GameGaraj güvenilirdir.
2. sistem ileriye dönük değil ama günümüz için düşündüğümüzde 1050 Ti çoğu oyunu oynatır.
3.AMD işlemcilerde çift kanal RAM önemlidir hem droplar için hem gündelik kullanım için hem de +10FPS için +8RAM ekleyebilirsiniz.
4. anakartı B450M yapmalısınız.
5. işlemciyi R5 1600 AF yapmalısınız.

Alternatif olarak bunu öneririm.
Yanında verilen ekipmanları satıp +8RAM veya +SSD alınabilir.
Bütçeyi aşıyor islemciyi degistirirsem.

Hocam bu sistem daha mantıklı değil mi?
Leo 3A 1050 Ti'nin işlemcisini R5 1600 AF yapıp anakartını B450M yaptığınız zaman zaten fiyat 5361 TL oluyor.

Bu sistem de güzel tabii RX 560 bir tık gerisinde kalıyor yalnızca. Konu sahibinin bütçesi kısıtlı olabilir önceki mesajımda nelerin işine yarayacağını söylemiştim. Bugün 5000 TL'den tek kuruş çıkamıyorsa 1200 AF'de 1050 Ti yeterli bir işlemci. İleride bütçesi olursa belki 3. nesil bir Ryzen işlemciye geçer, çift kanal RAM takar vb.

Bu sistem de güzel tabii RX 560 bir tık gerisinde kalıyor yalnızca. Konu sahibinin bütçesi kısıtlı olabilir önceki mesajımda nelerin işine yarayacağını söylemiştim. Bugün 5000 TL'den tek kuruş çıkamıyorsa 1200 AF'de 1050 Ti yeterli bir işlemci. İleride bütçesi olursa belki 3. nesil bir Ryzen işlemciye geçer, çift kanal RAM takar vb.
Bilgilendirdigin icin tesekkurler

Bu sistem de güzel tabii RX 560 bir tık gerisinde kalıyor yalnızca. Konu sahibinin bütçesi kısıtlı olabilir önceki mesajımda nelerin işine yarayacağını söylemiştim. Bugün 5000 TL'den tek kuruş çıkamıyorsa 1200 AF'de 1050 Ti yeterli bir işlemci. İleride belki 3. nesil bir Ryzen işlemciye geçer, çift kanal RAM takar vb.

Katılıyorum hocam.
Bu arada sizin yorumlarınızı çok beğeniyorum gördüğüm zaman. 😀

Pubg mobilde nasil bir fps alırım internetten testini bulamadım.

Hiç fikrim yok ama o sisteme benzer bunu buldum. 1200 AF işlemci, 1050 Ti rakibi RX 560 kullanılmış ve 8 GB RAM var. Sanırım 60 FPS kilidini açmamış o yüzden maksimum FPS söylemek zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı