GameGaraj nasıl bir yer?

rmznkrtl

Hectopat
Yukarıda belirttiğim linkteki laptopu yazın almayı düşünüyorum bilmiyorum kalir mi? Hoşuma gitti her şeyi şu anki konu bu değil iki konu üzerine düşüncelerinizi merak ediyorum. Birincisi en önemlisi GameGaraj guvenilir bir yer mi? İkincisi PC sizce nasıl düşünceleriniz bekliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Hocam GameGaraj hakkında araştırma yaptığımda genel olarak çok olumlu yorumlar okudum ve müşteri ile ilgili denmişti kendimde bizzat deneyimledim bunu. Fenix modeli için bilgi almak isteyip aramıştım kendilerini ilk önce bir abla çıkınca dedim Fenix hakkında bilgi almak istiyorum falan ben sizi daha yetkili birine bağlayayım deyip daha yetkili bir abimize bağladı ürün hakkında ne sorduysam da güzelce sıcak bir şekilde cevaplamıştı açıkçası. Ben baya bir memnun kalmıştım.
Laptop hakkında sorunuza gelirsek MSI GF75 Thin modeli denmişti forumdaki arkadaşlara, yeni konu açmanız daha sağlıklı olabilir belki daha güzel şeyler bulunabilir ama bu başlık altında olduğu için daha iyi bilenlerimiz göremeyip yorum yapamayabilirler.
Burda da dediğim Fenix modelini alanlar var:

Laptopları hakkında bir şey diyemem. Sistemi ordan çok ucuza aldım. Piyasananın altına veriyolardı. Oldukça hızlılar ve müşterilere karşı olan tutumu çok iyi. Müşteri temsilcisine hemen ulaşabiliyorsun. GameGaraj hakkında forumda kötü bir konu olduğunu görmedim. Belki vardır ben görmemiş olabilirim.

Ben bilgisayarımı GameGaraj'dan aldım 2 günde geldi. Onun dışında mail üzerinden merak ettiğiniz bir şeyi sorarsanız hızlıca geri dönüş yapıyorlar, açıkçası ben memnun kaldım.

Eklemeyi unutmuşum belirli saatler aralığında Insatgram'dan da hizmet veriyorlar.
Ek olarak dolar düşünce düşürüyorlar artırınca artırıyorlar yorumunu da okumuştum bunu da bizzat gözlemledim:
Şubatta dolar 7 civarı iken Fenix modeli indirim ile 12.5k indirim yokken 13K civarına geliyordu.

Yukarıda belirttiğim linkteki laptopu yazın almayı düşünüyorum bilmiyorum kalir mi? Hoşuma gitti her şeyi şu anki konu bu değil iki konu üzerine düşüncelerinizi merak ediyorum. Birincisi en önemlisi GameGaraj guvenilir bir yer mi? İkincisi PC sizce nasıl düşünceleriniz bekliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Bizzat bir şey almadım ama güvenilir diye biliyorum.

Geri
Yukarı