GameGaraj Neo 3A-1650 sistem alınır mı?

Tunahan Mert07

Decapat
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. GameGaraj sitesinden fotoğrafta gözüken PC'yi almayı düşünüyorum. 2018 oyunlarına kadar 60 FPS medium ayarlarda açar mı?

pc kesin.PNG

Neredeyse aynı sistem var ve bende GameGaraj'dan almıştım. Bir sıkıntısı yok, gayet memnunum. Ama keşke ram 16 olsaymış diyorum. Ara sıra bazı oyunlarda takılmalar olabiliyor ancak çok nadir.

Arkadaşlar merhaba. GameGaraj sitesinden fotoğrafta gözüken PC'yi almayı düşünüyorum. 2018 oyunlarına kadar 60 FPS medium ayarlarda açar mı?

Eki Görüntüle 1196336

Anakartı kesinlikle B450 yonga setli yapın. Belki daha fazla para harcarsınız ama kaliteli sayılabilecek bir B450 anakart harcadığınız paraya şükretmenizi sağlar.

Hocam piyasdaki çoğu oyunu sorunsuz açacaktır. Ama bu sistemi almanız daha mantıklı;
Daha güçlü işlemci, daha kaliteli M.2 SSD.

Eki Görüntüle 1196336
Kusura bakmayın bende 8 gb ram olduğunu sonradan farkettim. 2018 in ileri seviye oyunlarında 49-50 fps görebilir 2x8 şeklinde yapmanız her kuruşa değecektir.

Hocam piyasdaki çoğu oyunu sorunsuz açacaktır. Ama bu sistemi almanız daha mantıklı;
Daha güçlü işlemci, daha kaliteli M.2 SSD.
Gaming.gen.tr hiç güvenilir bir yer değildir. Ürününü iyi paketlemeyen, sahip çıkmayan bir firmadır. Uzak durun.

Anakartı kesinlikle B450 yonga setli yapın. Belki daha fazla para harcarsınız ama kaliteli sayılabilecek bir B450 anakart harcadığınız paraya şükretmenizi sağlar.
Hocam malesef cikartabilecegim en üst noktaya çıkardım ana kartı bundan daha kötü bir anakart vardı aslında
Kusura bakmayın bende 8 gb ram olduğunu sonradan farkettim. 2018 in ileri seviye oyunlarında 49-50 fps görebilir 2x8 şeklinde yapmanız her kuruşa değecektir.
Sonradan arttırmayı düşünüyorum

Geri
Yukarı