GameGaraj Neo 3T karne alınır mı?

siyahejderya

Decapat
Daha fazla  
GameGaraj Neo 3T diye bir sistem var. Fiyati RX550 2 GB ile 2500, RX560 takinca tam 3 bin TL. 3 bin TL'ye alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti varsa tak ama RX 560 da kötü değil fena değil yani idare eder seni diye düşünüyorum.

Alınır alınmasına ama bende 550 var çok pişmanım evde oyuncak gibi oynuyorum kartla onun yerine NVIDIA bir ekran kartı alırsanız sizin için daha sağlıklı olur FPS videoları sizi yanıltmasın.

Alınır alınmasına ama bende 550 var çok pişmanım evde oyuncak gibi oynuyorum kartla onun yerine NVIDIA bir ekran kartı alırsanız sizin için daha sağlıklı olur FPS videoları sizi yanıltmasın.
onlar da az para degil ya butcem maks 3k
rx 560 yapinca tam 3k oluyor butcemde o pek yuksek oyunlar oynamiyom zaten en yuksek gta5
ne alabilirim maks butcem 3k
Hocam RX 560 yerine 1050 yapabiliyor musunuz?
yapiliyorda butcemi asiyor butcem en fazla 3k

Onlar da az para degil ya butcem maks 3K.
RX 560 yapinca tam 3K oluyor butcemde o pek yuksek oyunlar oynamiyorum zaten en yuksek GTA 5

Ne alabilirim maks butcem 3K.

Yapiliyorda butcemi asiyor butcem en fazla 3K.

Dostum şöyle bir şey var sen bu PC'yi 4-5 ay sorunsuz kullanacaksın fakat ileride kasmaya başlicak biraz daha para biriktir 4K olur ise çok daha güzel bir sistem alırsın bir de şu ETH muhabbeti bitsin piyasa rahatlayacak ben mesela 3070'li sistem toplayacaktım bugün alıyordum 1 günde fiyat 4000 TL artmış şu anda piyasa çok karışık bence biraz bekle.

Dostum şöyle bir şey var sen bu PC'yi 4-5 ay sorunsuz kullanacaksın fakat ileride kasmaya başlicak biraz daha para biriktir 4K olur ise çok daha güzel bir sistem alırsın bir de şu ETH muhabbeti bitsin piyasa rahatlayacak ben mesela 3070'li sistem toplayacaktım bugün alıyordum 1 günde fiyat 4000 TL artmış şu anda piyasa çok karışık bence biraz bekle.
Benim oyniycagim oyunlar o kadar yuksek grafikli degil en zorluycak gta5 etg muhabbetininde bitecegini dusunmuyorum
bide islemcisi nasil bunun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı