GameGaraj Neo 3T10-1650 alınır mı?

emreonbasi16

Hectopat

Bu sistem sizce alınır mı? 1-1, 5 ay önce bilgisayar alacağım için ekran kartımı sattım RX 570 vardı 2700'e vermiştim. Dolar patlayınca hem kartsız kaldım hem büyük zarar etmiş oldum. O zamanlar RTX 3060 alacakken aynı paralara şimdi 1650'li sistem bakıyorum maalesef. Daha da pahalanacak muhtemelen. Bu fiyat bandında daha iyi bir bilgisayar var mı? Bütçe en fazla 10-11 bin TL.

Bu sistem sizce alınır mı? 1-1, 5 ay önce bilgisayar alacağım için ekran kartımı sattım RX 570 vardı 2700'e vermiştim. Dolar patlayınca hem kartsız kaldım hem büyük zarar etmiş oldum. O zamanlar RTX 3060 alacakken aynı paralara şimdi 1650'li sistem bakıyorum maalesef. Daha da pahalanacak muhtemelen. Bu fiyat bandında daha iyi bir bilgisayar var mı? Bütçe en fazla 10-11 bin TL.

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec2030nt-amd-ryzen-5-5600h-8gb-256gb-ssd-rtx-3050ti-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4g8t6ea-p-HBCV00000PMLW6?magaza=SAFAKBİLGİSAYAR33&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00000PMLW6&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
Bu bütçede laptop almak daha mantıklı masaüstünün avantajıda kalmadı artık uçtu fiyatlar.

O ekran kartı açıkcası gözümü korkutuyor. İnternette videolara bakıyorum ayarları sona çekince vram darboğazına giriyormuş. Bir de en büyük problem laptoplarda ısınma sorunu. Çok düşündüm aslında ama ısınma sorunu maalesef hepsinde var.
8GB RAM çok az yükseltmen gerekir. 650W güç kaynağı iyidir ama o sisteme fazla ama ileriye dönük. 1650 beni tatmin eder diyorsan al yoksa bekle.
Bekledikçe daha artmayacak mı ki? Açıkçası rx570 daha performanslıydı. Onu satıp bir tık daha kötü kart almak ben de istemiyorum ama 1 haftadır takip ediyorum yeni 1 tane bile sistem çıkmadı. Hep eski sistemlerin fiyatlarını arttırıyorlar. 3 4 siteyi takip ediyorum hiç yeni ürün göremedim.

Şunu da eklemek istiyorum sana ciddi bir tavsiye veriyorum bence alma.
Adını hatırlamadığım güvenilir bir youtuber hazır sistem indirimi yapacaktı geçenlerde açıkladı aceleci davranma o sistem elbet eline gelecek ama iyice araştır.
Geçen bir sistem parası 11.000'e 3060 aldım bu açıdan bakınca alırım lan o zaman falan dersin de bence daha fazla araştır..

Şunu da eklemek istiyorum sana ciddi bir tavsiye veriyorum bence alma.
Adını hatırlamadığım güvenilir bir youtuber hazır sistem indirimi yapacaktı geçenlerde açıkladı aceleci davranma o sistem elbet eline gelecek ama iyice araştır.
Geçen bir sistem parası 11.000'e 3060 aldım bu açıdan bakınca alırım lan o zaman falan dersin de bence daha fazla araştır..
Stoklar da hemen bitiyor almak mümkün olmuyor öyle sistemleri ki. Bir de kim yapacak acaba sistemi? Hangi fiyat bandında olacak atabilir misin kanalını youtube, instagram vs varsa? Denk gelirse şansımı denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı