GameGaraj Pollux 3AN alınır mı?

Salih Gürbüz

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistemi alacaktım fakat sağ tarafya şöyle bir uyarı gördüm. Bu uyarı sıkıntı çıkarır mı?

Desktop Screenshot 2021.03.12 - 12.59.13.56.png

Bu uyarı sıkıntı değil ise sizce SSD olarak Netac mı almalıyım yoksa Crucial BX500 mü?

Arkadaşlar bu sistemi alacaktım fakat sağ tarafya şöyle bir uyarı gördüm. Bu uyarı sıkıntı çıkarır mı?

Eki Görüntüle 918516

Bu uyarı sıkıntı değil ise sizce SSD olarak Netac mı almalıyım yoksa Crucial BX500 mü?
BX500 kronik sorunlu SSD yok seçip patriot veya 870 evo alın. Sistem biraz pahalı gibi 3T-10 alsanız daha iyi olur.

Eki Görüntüle 918516

Bütçeniz galiba 5000 TL. Fotoğrafta ki gibi düzenlerseniz daha iyi olur.
1615543776740.png

SSD çıkart;
Bunu al.

Evet doğru. Bir çok ürünü elimden geçti ve kullanmaktayım. Kalitesi ülkemizdeki marka basan ve eşek gibi isimlerden oluşan markalardan daha iyi.

İlk zamanlar fan setini almak için sipariş geçmiştim forumdan bir arkadaş onu almak yerine 150 TL'ye Corsair sp 120 fanları almamın daha mantıklı olduğunu söylemişti tekrardan sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı