GameGaraj pollux-3tn-b alınır mı?

Livya

Kilopat
Daha fazla  
Bugün sipariş vereceğiz ama SSD konusunda pek kararsızım. Crucial BX500 var ve bu SSD sağlığı pek iyi değil gibi. Yine de alınır mı?

200-300 TL farkla R5 1600 & RX570 sistem alınır.
Biliyorum ama ben çok ağır oyun oynamam bu bile fazlasıyla yeterli. Zaten oynadığım en ağır oyun Rocket League, belki GTA 5 oynarım. Ve artık AMD kullanmak istemiyorum çünkü sürücülerinde sıkıntı olabiliyor birçok kez mavi ekran aldım birçok kez eski sürücüye geri döndüm ve inanılmaz fps düşüşü yaşadım bazı sürücülerde.

Siteyi önerir misin? Ne bileyim kasanın kablolaması, müşteri hizmetleri vs iyi mi? Bilgilendirirsen beni sevinirim.
Kablolaması iyi. Müşteri hizmetleri nasıl bilmiyorum daha hiç problemim olmadı. Sadece işlemci yüke binince fanda garip ses oluyor onun dışında problem yok.
Sadece işlemci yüke binince fanda garip ses oluyor onun dışında problem yok.
İşlemcide değil ekran kartı ses yapıyor test yaptım. Ekran kartı fan hızı %60 üstüne çıkınca oluyor. Fan hızını sabitleyebilirsin ama istemezsen ve sende de sorun çıkarsa ekran kartını değiştirebilirsin.

Son düzenleme:
Kablolaması iyi. Müşteri hizmetleri nasıl bilmiyorum daha hiç problemim olmadı. Sadece işlemci yüke binince fanda garip ses oluyor onun dışında problem yok.

İşlemcide değil ekran kartı ses yapıyor test yaptım. Ekran kartı fan hızı %60 üstüne çıkınca oluyor. Fan hızını sabitleyebilirsin ama istemezsen ve sende de sorun çıkarsa ekran kartını değiştirebilirsin.
Şuan nasıl sistem bir sıkıntı var mı? Parçalarının markalarına aşina olmadığımdan dolayı biraz tedirginim ama almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı