GameGaraj Pollux Pro alınır mı?

Scriptrap

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben en fazla 4000 TL olacak şekilde sistem alacağım şu an GameGaraj Pollux Pro almayı istiyorum sistemde yaptığım yükseltmeler.

Netac N535s 480GB (SSD)

Bunun dışında bir yükseltme yapmadım bir de aklıma takılan bir şey var Pollux Pro sistemde BIOSTAR anakart var sizce bir sorun çıkartır mı?

Selam arkadaşlar ben en fazla 4000 TL olacak şekilde sistem alacağım şu an GameGaraj Pollux Pro almayı istiyorum sistemde yaptığım yükseltmeler.

Netac N535s 480GB (SSD)

Bunun dışında bir yükseltme yapmadım bir de aklıma takılan bir şey var Pollux Pro sistemde BIOSTAR anakart var sizce bir sorun çıkartır mı?
Öncelikle biostar anakartlar hiç bir sorun çıkarmaz. Türkiye'de o kadar tanınmış bir marka olmasa da yurt dışında bu işler aynı değil ^^
Ve size tavsiyem +1 ram ekleyin çünkü çift kanal bellekler apu sistemlerde büyük bir rol taşır.

Öncelikle BIOSTAR anakartlar hiçbir sorun çıkarmaz. Türkiye'de o kadar tanınmış bir marka olmasa da yurt dışında bu işler aynı değil ^^
Ve size tavsiyem +1 RAM ekleyin çünkü çift kanal bellekler APU sistemlerde büyük bir rol taşır.

Şu anlık bütçemi aşıyor bu yüzden almıyorum ileride tabii ki de çift kanal yapacağım işlemci zaten AMD bir de APU o yüzden sistem performansını coşturuyor.

İşlemci güzel.
SSD değiştirin sorunlu bir model Patriot Burst yapın.
Anakart iyi değil onu da yükseltmeni öneririm.
Bir de yanına +8RAM alırsan güzel olur.

Geri
Yukarı