GameGaraj PSU güvenilir mi?

benveflütümle

Hectopat
Makaleler
1
GameGaraj ile ilgili açtığım 2. konu. Fakat bilgilenmem lazım.
GameGaraj PSU'ları güvenilir mi? Bazı yerler de SilverStone ve FSP kullandıklarını duydum ama emin değilim.
Bu PSU'lar alınır mı? Patlar mı? İyi mi? Kötü mü?

GameGaraj henüz yeni bir marka.. Laptop ve masaüstü PC'lerini sürdü piyasaya fakat deneyimlemediğim için bir şey diyemiyorum. Yeni markalara mutlaka şans veren biriyim hatta kendi PC'mde upgrade'e gideceğim, bakarım mutlaka bir parçasını kullanırım hatta bu PSU olabilir. Kaç W'lık PSU'ları mevcut acaba?

Hayatımda ilk defa duydum. Ürün linki var mı acaba?
PSU bu. Markaya SilverStone yazılmış ama emin olamadım.
GameGaraj henüz yeni bir marka.. Laptop ve masaüstü PC'lerini sürdü piyasaya fakat deneyimlemediğim için bir şey diyemiyorum. Yeni markalara mutlaka şans veren biriyim hatta kendi PC'mde upgrade'e gideceğim, bakarım mutlaka bir parçasını kullanırım hatta bu PSU olabilir. Kaç W'lık PSU'ları mevcut acaba?
Ben şu an 550W olanı gördüm sadece.

Ne olduğu belli değil, 80+ yazmışlar insan ona bile inanamıyor. PSU çok önemli bir parçadır, kaliteli ve güvenli bir ürün bakın ucuza kaçmayın. Bunun gibi;

Ne olduğu belli değil, 80+ yazmışlar insan ona bile inanamıyor. PSU çok önemli bir parçadır, kaliteli ve güvenli bir ürün bakın ucuza kaçmayın. Bunun gibi;

Kalitesiz bir parça kullandıklarını düşünmüyorum. Eksa Bilişim iyidir. Eğer öyle değilse de ucuz olmasının sebebi açıklanmış olur.

80+ verimlilik belgesi var mı? PSU'nun yapı kalitesi nedir? Kullanılan transfarmatör, direnç ya da kondansatör yapıları nedir? Kondansatörler mesela Japon malı olmalı.

Sıcaklık, kısa devre, düşük gerilim, aşırı akım, aşırı gerilim koruması var mı?

Yani şu şu marka iyidir o zaman bence alınmalı gibi şeyler yerine yukarıda verdiğim örnekler daha önemli.

GameGaraj'dan alışveriş yapmış bir kullanıcı olarak söylüyorum kesinlikle GameGaraj'ı tavsiye ederim. PSU'da sıkıntı yaşadım, ses geliyordu. Adamlar hemen kasayı geri istedi ve PSU'yu değiştirip kontrollerini yapıp bana gönderdiler. Üstelik fotoğraf da attılar. Değiştirdiklerine dair kanıt olması için. Ben çok memnun kaldım. 10'da 10 hizmet vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı