GameGaraj sistem satın alınamıyor

Umut_Demir

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi GameGaraj'dan Deluxe 5T10-RTX3070 isimli sistemi özelleştirerek almaya çalışıyorum. Her şey normal, sonda ödeme onayı için telefona mesaj geliyor. Orada şifreyi girdikten sonra fotoğraftaki hata geliyor, yardımcı olursanız sevinirim.

En sonda parçalı ödeme yöntemini denedim gene olmadı fakat siparişlerim kısmına girdiğimde böyle bir manzarayla karşılaştım. Bir sorun olur mu sizce?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    28,1 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi GameGaraj'dan Deluxe 5T10-RTX3070 isimli sistemi özelleştirerek almaya çalışıyorum. Her şey normal, sonda ödeme onayı için telefona mesaj geliyor. Orada şifreyi girdikten sonra fotoğraftaki hata geliyor, yardımcı olursanız sevinirim.

En sonda parçalı ödeme yöntemini denedim gene olmadı fakat siparişlerim kısmına girdiğimde böyle bir manzarayla karşılaştım. Bir sorun olur mu sizce?
NOT : Çoklu ödemeden ödemeyi denedim bu sefer bir sipariş daha açtı ve aynı hata geldi :D
Müşteri hizmetlerini ara.

Saat 6 da aramıştım fakat mesai saatleri dışındaymış mecbur yarın arıyacağım.

Stok kontrol ettiniz mi? Ekran kartı stokta yok diyor çünkü.

İş yerindeyken telefondan almaya çalıştım ekran kartı sistem sayfasında stokra gözüküyordu sonra satın alma kısmında stokta yok dedi eve geldiğimde tekrar baktığımdaysa böyle bir hata yoktu ve sitede de stokta gözüküyordu anlamadım gitti.
Galibe kredi kartından 4 kere para çekilecek.
kartımda o kadar para yok banka kartından ödeme yaptım
Arkadaşlar bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm yardımcı oldular sağ olsunlar siparişleri iptal ettiler ödemeyi banka kartımdan yaptığım için günlük kullanım limiti varmış o yüzden satın alamamışım havale yoluyla transfer edince sipariş verebildim şu an beklemedeyim yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı