GameGaraj Slayer 2 alınır mı?

HP Omen değil mi, beklim.
Evet.

13.nesil işemci ve ddr5 olan, ayrıca 4060 a sahip asus mu yoksa hp omen mi derdin ?

Asus stokta. Ancak hp omen piyasada yok. Bir de 10 gün içinde 34 den fiyatı 40 a çıkarttılar.
İnsanın zoruna gidiyor.
Omen, panel ve işlemci tarafında biraz daha iyi.

Ekranda QHD, uzun vadede sıkıntı oluşturur mu? Bir de HP'nin servisini daha çok beğeniyorlar.

En kötü oyunlarda çözünürlük düşürürsün, günlük kullanımda sıkıntı cıkarıyor downscale fakat oyunlarda pek belli etmiyor.

Son olarak ekran kartı başarısı olarak ne dersin?

3070 civarı kas gücü olarak fakat CUDA, bant genişliği gibi kısılmış yerleri var. Oyunlarda teknoloji artısıyla çokça öne geçiyor ama.

En kötü oyunlarda çözünürlük düşürürsün, günlük kullanımda sıkıntı cıkarıyor downscale fakat oyunlarda pek belli etmiyor.

3070 civarı kas gücü olarak fakat CUDA, bant genişliği gibi kısılmış yerleri var. Oyunlarda teknoloji artısıyla çokça öne geçiyor ama.
2k görüntü oyunlarda gerçekten fark ediyor. Ancak 3-5 yıl kullanayım diye bakıldığında pişmanlık getirebilir mi bilemiyorum.
Bu 4060 dlss3 ile fps konusunda yardımcı olabilir ama kaç tane oyun onu destekleyecek belli değil.

Tv ekranında düşük çözünürlük belki çok sırıtmaz ama 2k notebook monitöründe çözünürlük düşürünce görüntü keyfî de kaçıyor. Arkadaşın konu başlığını da talan ettik. Hakkını Helal eder inşallah 😁

2K görüntü oyunlarda gerçekten fark ediyor. Ancak 3-5 yıl kullanayım diye bakıldığında pişmanlık getirebilir mi bilemiyorum.
Bu 4060 DLSS3 ile FPS konusunda yardımcı olabilir ama kaç tane oyun onu destekleyecek belli değil.

TV ekranında düşük çözünürlük belki çok sırıtmaz ama 2K notebook monitöründe çözünürlük düşürünce görüntü keyfî de kaçıyor. Arkadaşın konu başlığını da talan ettik. Hakkını Helal eder inşallah 😁

Umarım, yoksa moderatörler çökebilir :D Dediğim gibi masaüstünde downscale yapılmaz cidden görüntüyü bozuyorda oyunlarda benim bildiğim kadarıyla fazla etki etmiyor. DLSS ilerleyen zamanlarda çoğu oyunda artacaktır zaten.

2k görüntü oyunlarda gerçekten fark ediyor. Ancak 3-5 yıl kullanayım diye bakıldığında pişmanlık getirebilir mi bilemiyorum.
Bu 4060 dlss3 ile fps konusunda yardımcı olabilir ama kaç tane oyun onu destekleyecek belli değil.

Tv ekranında düşük çözünürlük belki çok sırıtmaz ama 2k notebook monitöründe çözünürlük düşürünce görüntü keyfî de kaçıyor. Arkadaşın konu başlığını da talan ettik. Hakkını Helal eder inşallah 😁
Ya helal olsun. Ne demek kafam karışık laptop alamıyorum 😂😂 bir tane msı varda 40 bindi almadım 47 bin olmuş moral 0

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-04-19-24-03-687_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-04-04-19-24-03-687_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 34
İlk zamanlar bu modelin FreeDOS olanını 37k ya bulabiliyordun. Diğer muadil markalar da stoklara düşünce göreceğiz artık durumu.

Almadığım zamanlar çok değil 2 hafta önce 😁

Dosya Ekleri

• 3BAA4BE9-56CA-4F04-A098-B294BCC72FFE.png
    3BAA4BE9-56CA-4F04-A098-B294BCC72FFE.png
    232,4 KB · Görüntüleme: 37
  • 825F1421-262D-48CD-9666-F9BD90170A4C.png
    825F1421-262D-48CD-9666-F9BD90170A4C.png
    288 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı