GameGaraj Slayer[3] 7-4060 laptop nasıldır?

Bütçe
40000 45000
Adamın sorduğuyla sizin söylediğiniz arasında 13k fark var ve tek ciddi fark sizin önerdiğiniz 4070, arkadaşın sorduğu 4060 ekran kartına sahip. Arkadaşın sorduğuna neye göre alınmaz dediniz?
Ben attığımda 52'di, geçmiş olsun.

Ben attığımda 52'di, geçmiş olsun.

O zaman tamam. Resmen aldın aldın yoksa baybaaay olmuş. Ama şu an bütçe yoksa alınmaz.

Hocam çok beğendim. Ama aklıma bir iki sorun takıldı. YouTube'a falan baktım ama herhangi bir inceleme videosu bulamadım. Soğutma sistemi falan nasıl bir bilgin var mı? Yani sonradan başıma bir dert çıkmasını istemem. Bir de ekran kartının kaç watt olduğunu göremedim bilginiz var mı bu konu hakkında da?

Hocam çok beğendim. Ama aklıma bir iki sorun takıldı. YouTube'a falan baktım ama herhangi bir inceleme videosu bulamadım. Soğutma sistemi falan nasıl bir bilgin var mı? Yani sonradan başıma bir dert çıkmasını istemem. Bir de ekran kartının kaç watt olduğunu göremedim bilginiz var mı bu konu hakkında da?
Omen premium ürün soğutma konusunda üzmez. Ekran kartı wattını bilmiyorum ama omenin 100w altı koyacağını sanmam. Satıcıya sorarsınız onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı