GameGaraj slayer 7XL-3060 alınır mı?

Kumda

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
GameGaraj'ın slayer 7XL-3060 modelini almayı düşünüyorum. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve aynı zamanda oyun da oynuyorum. Biraz araştırdım ama ancak bunu bulabildim. Kafamda buna alternatif olabilecek bir şeyler de yok. Sizce bu bilgisayarı alınır mı yoksa önerebileceğiniz daha farklı bilgisayarlar var mı? Teşekkürler.

85 Watt'lık 3060 var onda. ASUS, MSI, Lenovo'daki 130 wattlıklardan daha güçsüz almadan önce haberin olsun.

Merhaba arkadaşlar,
GameGaraj'ın slayer 7XL-3060 modelini almayı düşünüyorum. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve aynı zamanda oyun da oynuyorum. Biraz araştırdım ama ancak bunu bulabildim. Kafamda buna alternatif olabilecek bir şeyler de yok. Sizce bu bilgisayarı alınır mı yoksa önerebileceğiniz daha farklı bilgisayarlar var mı? Teşekkürler.
İyidir slayer2 5xl modelide güzel

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısını görmedim. MSI GF76 kasası var laptopta ve ısınıp performans düşürdüğünü görmedim. Eksi olarak verebileceğim sadece GameGaraj firmasının yazılım desteğinde diğer firmalar kadar başarılı olmadığı. Sıcaklık noktasında benim kadar pimpirikli iseniz CPU Turbo Boost'u kapatıp aynı zamanda GPU frekansını düşürebilirsiniz. RDR 2 ve Odyssey gibi oyunlarda Ultra ayarlarda 60 FPS ve 70 CPU ve GPU derecelerini yakalamayı başardım bu laptop ile. Sorunuz varsa gene sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı