GameGaraj slayer2 7XL-3060 alınır mı?

Bütçe
30.000 TL
Ayrıca 3 yıldır gamegaraj marka bir laptop kullanıyorum. 3. yıl sonunda sadece klavyede "s" harfi silindi. Gayet memnunum. Kasa çok kolay açılıyor. 6 ayda bir gibi terman macun yeniliyorum. Gayet memnunum.

Çok özel değilse önermeme sebebinizi öğrenebilir miyim?
macun yeniliyorsun ya ben onun dizüsütünü alcam ve öğrenciyim bir kaç oyun bide ders çalışcam macun yenilemesem olur mu

macun yeniliyorsun ya ben onun dizüsütünü alcam ve öğrenciyim bir kaç oyun bide ders çalışcam macun yenilemesem olur mu
Dostum oyunla bir alakası yok. Laptoplar masaüstü sistemlere göre daha çabuk toz tutuyor. Kucakta, dizde, yatakta, kotukta kullanıldığı için hava kanalları kapalı kullanılıyor sağlıklı havalandırma yapamıyor cihaz. Altı ayda bir macun yenilemek laptop ömrünü uzatır. Altı ay çok sık dersen en kötü senede bir kesin macun yenilenmesi gerekiyor. Hiç macunu yenilemeden 4-5 yıl kullanılan laptop yok mu? Var. Ama fiyatların bu kadar uçtuğu zamanda laptopu riske atmaya hiç değmez. 5-10 gr yüksek iletkenlik katsayısı olan kaliteli bir macun alırsan sana 2 sene gider. Çok da masraf etmemiş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı