GameGaraj tracer 74-144 alınır mı?

Bu fiyat bandında bu donanımda aldığın laptoptan üst düzey soğutma bekleme zaten. Laptop ısınır yani, sırf ısınıyor diye laptop elemek bana lüzumsuz geliyor. Önemli olan sıcaklığı klavyede sana nasıl hissettirdiğidir, şayet rahatsız etmiyorsa içeride zaten çoğu laptop cayır cayır ısınıyor bunun olayı bu. Bugün ge76 serisi üst düzey bir cihaz alsan da içindeki donanım yüksekliği nedeniyle o cihaz bile 90-95 görüyor bunun üzerine daha ne diyeceksin ki? Sıcaklık takıntısı olan masaüstü alacak bu kadar basit, ürüne gelince gayet de alınası cihaz, fenix 10tn bu fiyata gayet iyi donanıma sahip. Ha bundan da sıcaklık olarak farklı bir şey beklemeyin zaten içindeki işlemci cayır cayır yanan bir işlemci. Sıcaklığa takılmayın, klavyede hissettirmiyorsa alın geçin.
90-95 dereceye kadar geliyorsa o laptop alınmaz. İlerde parçalarına bile zarar gelir ısınmadan dolayı.

90-95 dereceye kadar geliyorsa o laptop alınmaz. İlerde parçalarına bile zarar gelir ısınmadan dolayı.
Kullandığınız cihazı sorabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika 12de Cyberpunk testi var, cihaz msi en kaliteli cihazlarından. Anlık olarak 95-99 bile görüp düşüyor, sen bana ne anlatıyorsun. Bu cihaz alınmaz mı şimdi? Asus yeni scar serisi uzay gemisi gibi laptoplarda 85-90 arası oyun oynatıyor, ne diyelim şimdi buna çöp felan mı diyelim? Adamlar o kadar güçlü parçaları ufacık yere koymuş, istediği kadar iyi soğutması olsun ısınıyor işte laptop kaderi bu. Şu kafanızdaki sıcaklık putlarını yıkın, AMD 105 dereceye kadar müsaade etmiş ürettiği işlemciye ama gel gör ki sen sen alınmaz diyorsun ne diyeyim öyle olsun.

Kullandığınız cihazı sorabilir miyim?
Lenovo IdeaPad L340 Gaming. Ama bunun konu ile ne alakası var?
Siz gelmişsiniz ısınmanın bir problem olmadığını söylüyorsunuz. Siz şaka mısınız? Sizinle daha fazla konuşamayağım. Isınmanın problem olmadığını söyleyen birine ne desem boş.

Lenovo IdeaPad L340 Gaming. Ama bunun konu ile ne alakası var?
Siz gelmişsiniz ısınmanın bir problem olmadığını söylüyorsunuz. Siz şaka mısınız? Sizinle daha fazla konuşamayağım. Isınmanın problem olmadığını söyleyen birine ne desem boş.
Önce yazdığım şeyi oku ondan sonra yorum yap kardeşim. Sana ısınma sorun değil diyen yok, laptopta masaüstü gibi değil işler diyorum. Sistem ısınıyor ve bu çok yadırganacak bir şey değil, elimden onlarca laptop geçti ve hiçbirine sıcaklık sebebiyle bir şey olmadı merak etme. Adama video atıyorum gelmiş bana ne yazıyor, benle zaten konuşma sen git kitap felan oku belki anlama yetin bi nebze gelişir.

Önce yazdığım şeyi oku ondan sonra yorum yap kardeşim. Sana ısınma sorun değil diyen yok, laptopta masaüstü gibi değil işler diyorum. Sistem ısınıyor ve bu çok yadırganacak bir şey değil, elimden onlarca laptop geçti ve hiçbirine sıcaklık sebebiyle bir şey olmadı merak etme. Adama video atıyorum gelmiş bana ne yazıyor, benimle zaten konuşma sen git kitap falan oku belki anlama yetin.

Oyun testlerini izlediğimde i7 10750H ve R7 4800h arasında 5 6 derece oynadığını gördüm. i7 85-90 derecelerde, R7 4800h 80 85 derecede çalışıyor. Isınma konusunda ileri seviye işlemciler ısınıyor. AMD soğutucusu ile R5 3600 kullanıyorum işlemciyi zorladığımda 82 83 dereceleri gördüğüm oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı