GameGaraj Tracer XL 7T-144 alınır mı?

• Konuyu başlatan Savaj
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 13B
Hocam yurt dışı alırsanız eğer deneyimleriniz lütfen paylaşın :)

Tabii hocam sonuç olarak zor dönemler geçiriyoruz. İhtiyacı olan insanları doğru bir şekilde bilinçlendirmeyi çok isterim. Aldığım gibi uzunca bir rehber yazısı paylaşacağım.

Tabii hocam sonuç olarak zor dönemler geçiriyoruz. İhtiyacı olan insanları doğru bir şekilde bilinçlendirmeyi çok isterim. Aldığım gibi uzunca bir rehber yazısı paylaşacağım.
Hocam yurt dışından alınca garanti nasıl oluyor birde ne kadar gümrük vergisi gerekiyor biliyormusunuz

Hocam yurt dışından alınca garanti nasıl oluyor bir de ne kadar gümrük vergisi gerekiyor biliyor musunuz?

Gümrük vergisi ürüne göre değişiyor ama Amazon'un güzelliği gümrük vergisiyle uğraştırmaması en başta her şeyi amazona ödeyip sonra hiçbir şeye karışmıyorsunuz kapınıza getiriyorlar. Garantisi firmadan firmaya değişiyor bazı firmalarda ürüne bir şey olursa yurt dışına göndermeniz gerekebilir onu araştırmanız lazım.

Bir laptop almayı düşünüyorum ve GameGaraj'ın bu yeni Laptop'u gözüme çarptı. Benim özelleştirmelerimle birlikte 14.753 liraya tekabül ediyor. Sizce nasıldır, alınır mı?

Eki Görüntüle 909528

Eki Görüntüle 909529

Hoca şu an neyapyiniz? Ne aldınız? Bende şu an tracer düşünüyorum da fiyatında bana çok iyi geldi. Bir de RTX 3060 olunca tabii. Aldiniz mi? Ne aldınız? Bana da önerilerinizi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı