GameGaraj'dan PC alan var mı?

IMG_20210304_093147.jpg

Birkaç problemi dışında memnunum ben, 1. problemi ses ile ilgili kulaklık kullanırken arada cızırdıyor 2. problemim ise 2 kere yaşadım görüntü ve ses bir anda gitti ( kasa üzerinden kapayıp açınca düzeliyor ) monitörü de GameGaraj'dan aldım.
Bu arada PC'yi alalı daha 2 ay olmadığı halde böyle problemler yaşıyorum.
Aynı kulaklık ve hoparlörler elimdeki diğer cihazlarda hiç sorun çıkarmıyor.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 905625

Birkaç problemi dışında memnunum ben, 1. problemi ses ile ilgili kulaklık kullanırken arada cızırdıyor 2. problemim ise 2 kere yaşadım görüntü ve ses bir anda gitti ( kasa üzerinden kapayıp açınca düzeliyor ) monitörü de GameGaraj'dan aldım.

Garantiye yollayabilirsiniz. Benim PC de 1x8GB RAM vardı başka siteden aynı RAM'den bir tane daha aldım 2.aldıgım RAM sıkıntılı çıktı 2ay falan kullandım öyle. Sorunu ise şuydu. PC'yi temizleyince fişten çekince görüntü gelmiyordu. Gelmesi için RAM'lerin slotlarını değişmemiz gerekiyordu her zaman artık çok can sıkıcı oldu bende garantiye söyledim. Sistemi Yurtiçi Kargo'ya götürdüm verdikleri kod ile onlara yolladım ve 11.günde elime ulaştı. 2tane ramide yenileri ile değiştirip bilgisayarın toz temizliğini yapıp oyun ve stress testlerini yapıp yollamışlar. E tabii bende haliyle parçaların kutusu ile yolladım, anakartta 1tane SATA kablosu vardı ama GameGaraj o SATA kablosunu almış ve koymayı unutmuş. Daha sonra onlara yazdım ve yazdıgım gibi 4adet yeni SATA kablosu yolladılar. Ve yazdıgım gün kargoya verildi ve yazdıgım gün elime ulaştı kablolar. Bu 2 şeyden de tek kuruş istemediler. Oradan sistem almayı düşünen varsa öneririm. Bende oradan 7ay önce almıştım sistemi. RAM'ler dışında sıkıntı çıkmadı. Sistemide aktif olarak günde 10-12 saat kullanıyorum geçen baktım 2500SAAT çalışma süresi olmuş.

Geri
Yukarı