GameGaraj'dan 7000 TL'lik PC önerisi

Saakrin

Centipat
Merhabalar GameGaraj'dan 6-7 arası bir PC almayı düşünüyorum 7 yıldır Low Spec bir laptopta oynuyorum o yüzden beklentilerim çok yüksek değil oda sıcaklığının üstünde bir FPS ile Minecraft oynayayım yeter. GameGaraj'dan önerdiğiniz bir hazır sistem var mı?

Merhabalar GameGaraj'dan 6-7 arası bir PC almayı düşünüyorum 7 yıldır Low Spec bir laptopta oynuyorum o yüzden beklentilerim çok yüksek değil oda sıcaklığının üstünde bir FPS ile Minecraft oynayayım yeter. GameGaraj'dan önerdiğiniz bir hazır sistem var mı?
Yada
(GameGarajdakiler çok pahalı.)

Sadece CS ve Minecraft oynacaksan 5600G alman daha mantıklı.

Arkadaşlarımla hikayeli oyunlarda oynarım derseniz ekran kartlı bir bilgisayar tercih edin.

Sadece CS ve Minecraft oynacaksan 5600G alman daha mantıklı.

Arkadaşlarımla hikayeli oyunlarda oynarım derseniz ekran kartlı bir bilgisayar tercih edin.

Cevap için teşekkürler 1050 ti birkaç değişiklik yapınca bütçemin biraz üstüne çıkıyor sizce bu nasıl? RX550 ısınır mı sizce ?

Dosya Ekleri

• IMG_20220227_232041.jpg
    IMG_20220227_232041.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 25
RX 550 çok güçsüz bir kart. Önermem.

5600G almanız daha iyi o zaman.

Isınma korkusu laptoptan kalma olabilir. Merak etmeyin 65W işlemcinin ısınması zor. Kasanın hava sirkülasyonu da iyiyse.

Son düzenleme:
Cevap için teşekkürler 1050 Ti birkaç değişiklik yapınca bütçemin biraz üstüne çıkıyor sizce bu nasıl? RX550 ısınır mı sizce?

Şu an 5600G almanız daha mantıklı hocam 5600G 1050 ya da 550'nin üstünde bir performans verecektir. Dilerseniz sonradan da ekran kartı alıp sisteminizi yükseltebilirsiniz mâlum çip krizi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı