Gamegaraj'dan sistem alınır mı?

Yeni üye olan kişilerin yorumlarını dikkate alırken iki kere düşünün. Firmanın trolleri olabilir.
Haklısınız.
O zaman bir sıkıntı yok onda.

En ucuz bulabildiğim sistem bu. Ama tek siteden olmak şartıyla 5000 TL'ye kadar bütçem var. Taksitli olacağından tek site olmalı. Önerilere açığım.
İncehesap olabilir.
Güç kaynağını FSP'den yolluyorlar sıkıntınız olmasın.
Dediğim doğruymuş 🙂

1 hafta önce aldım. troll değilim sistem tavsiyesi iştemiştim hatta :D
eksiksiz geldi, tek sıkıntı ekran kartını takmıyolar. bi de windows kurulu değil. onları da kendim hallettim. hep bi sıkıntı çıkacak diye düşünüyordum ama çıkmadı çok şükür. fiyatları gerçekten piyasanın çok altında. hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• 33ed44df-5e83-43a1-84d0-a798e827a824.jpg
    33ed44df-5e83-43a1-84d0-a798e827a824.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 41
1 hafta önce aldım. troll değilim sistem tavsiyesi iştemiştim hatta :D
eksiksiz geldi, tek sıkıntı ekran kartını takmıyolar. bi de windows kurulu değil. onları da kendim hallettim. hep bi sıkıntı çıkacak diye düşünüyordum ama çıkmadı çok şükür. fiyatları gerçekten piyasanın çok altında. hayırlı olsun.
Ekran kartını takmamaları bir sıkıntı değil. Hiçbir site takıp da yollamıyor zaten. Kargoda hasar görmesini engellemek amacıyla.

Ben İtopya'dan almanı öneririm. Aynı bütçeye çok daha kaliteli parçalar alacaksın İtopya'dan. Ben kendi deneyimimi söyleyeyim. 17/04 te verdiğim siparişim 27/04 tarihinde kargoya verildi. Kargo firması ürünü 28/04 tarihinde teslim etti. Bu süreçte 4 günlük sokağa çıkma yasağı olduğundan İtopya 5. iş gününde sistemi kargo şirketine vermiş oldu. Bu süreçte ne mail attım ne aradım. Elbette 7 iş gününde vermezlerse arardım şirketi. Çeşitli sorunlar yaşayan insanlar oluyor evet ama bu demek değil ki sen de sorun yaşayacaksın. Bir markette de sorun yaşanabiliyor bir tekstil mağazasında da.

Edit: Aldığım sistem Cherry-supreme idi bu arada.

Normalde İtopya'dan toplayacaktım fakat son günlerde firmanın sıkıntılı olduğunu fark ettim. Sürekli şikayet görüyorum. O sebepten bende başka sitelere yöneldim ve bu sistemi buldum. Sorularım şunlar:
  1. Gamegaraj güvenilir midir? Bir sıkıntı çıkar mı?
  2. Yurtiçi Kargo ile gönderiyorlar. Gamegaraj'dan alıp kargo ile sıkıntı yaşayan oldu mu?
  3. Kasa ve PSU iyi midir?
  4. Sistem değerlendirmesi yapar mısınız? İtopya'daki sistemide bırakıyorum aşağıya.
Aquarius 5AN Sistem

Eki Görüntüle 560737

ITOPYA TEKNOQUEEN Sistem

Eki Görüntüle 560738

Not: Elimde 1 TB HDD var. İtopya sistem alırsam ileride bir tane SSD alacağım.
Bence Gamegaraj sistemi gayet iyi. Sadece sistemi o SSD ile alma. Ben de onu kullanıyorum ve çok ciddi bir ısınma sorunu var. Sistemi disksiz alma seçeneğini seçip kendin daha iyi bir model al.

Bence Gamegaraj sistemi gayet iyi. Sadece sistemi o SSD ile alma. Ben de onu kullanıyorum ve çok ciddi bir ısınma sorunu var. Sistemi disksiz alma seçeneğini seçip kendin daha iyi bir model al.
Olmaz değil. Monitörü Hepsiburada'dan alacağım. Yanına bir tanede SSD eklerim. Hangi model SSD önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı