GameGaraj'ın gönderdiği kutu içeriğinde eksiklik

asksizprens31

Hectopat
Daha fazla  
Salı günü GameGaraj firmasından 3T-10 model kasayı sipariş etmiştim, bugün akşam saatlerinde kargo elime ulaştı, fakat kullanabilmek için pazartesiyi beklemek zorunda kalacağım sebebi ise ekran kartının vidalarını koymayı unutmuş olmalarıdır, teknik ekip ile iletişime geçtiğimde gözden kaçmıştır denildi, aklınızda bulunsun sipariş ederken not bölümüne vidaları unutmayın diye eklerseniz yararınıza olur, iyi akşamlar :)

Salı günü GameGaraj firmasından 3T-10 model kasayı sipariş etmiştim, bugün akşam saatlerinde kargo elime ulaştı, fakat kullanabilmek için pazartesiyi beklemek zorunda kalacağım sebebi ise ekran kartının vidalarını koymayı unutmuş olmalarıdır, teknik ekip ile iletişime geçtiğimde gözden kaçmıştır denildi, aklınızda bulunsun sipariş ederken not bölümüne vidaları unutmayın diye eklerseniz yararınıza olur, iyi akşamlar :)

Ben farklı bir firmadan vermiştim bilgisayar siparişimi zamanında. Banada vidalar gelmemişti, gidip kendim almıştım farklı bir yerden, Uğraşmak istemediğimden ama siz böyle bir durumda iletişime geçince durumu düzeltirler.

Hocam @theomgcat hocama katılıyorum, benim ilk hazır kasa siparişimde; ekran kartımı kutuya koymayı unutmuşlardı.

Geri
Yukarı