GameGaraj'ın HDD'yi HDD kutusuna tokuşturarak kargoya vermesi

KS
Juan.S

Juan.S

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Adamları aradık, bize yanlış fan gelmiş dediler. Depoya yönlendirelim dediler, hat kesildi.
Sonra kasayı açmadan yanlış ürün geldiğini söylemeliydiniz dedi, sonra da traymış diyor.
Benim bu iletişim aşırı tuhafıma geldi, 2 de konum mevcut.
Ben müşteri hizmetlerinden memnun kaldığımı söyleyebilirim hocam. Sizinkisi de ilginçmiş.

Akif9748

Decapat
Makaleler
6
Yer
@Affansen ile direksiyon yapıyor
Ben müşteri hizmetlerinden memnun kaldığımı söyleyebilirim hocam. Sizinkisi de ilginçmiş.
Aslında harikalar, bu sayede bana bir daha hazır sistem alanlara ben toplarım dememi sağlamış oluyor:D.

oğuz aldoğan

Femtopat
Adamlar ROG kullanarak gör boyuyor fakat PSU da hayır yok.(Resime bakarak yorumladım sadece.)

FurknAslan

Hectopat
Makaleler
4
Dün SSD aldım. Takma işlemine geldiğimde bir de ne göreyim? Orada içinde sabitlenmemiş bir şekilde Seagate Barracuda duruyor. Adamlar bildiğin hızlı olalım diye tokuşturmuş HDD kutusuna, yollamış kargoya. Bir ara o taraflara işiniz düşerse HDD sabitlemenizi öneririm. Belki sadece bana özel olmuş bir olaydır, bilemem. HDD parçaları hassastır. GameGaraj gibi müşteri hizmetleri seviyesi tavan yapmış şirketin böyle yapması biraz üzücü. Kendim vidalayarak HDD kutusuna sabitledim.
Başka böyle benim gibi GameGaraj üzerinden HDD içeren sistem aldıysa bakmalarını önerebilirim. Zahmetli iş fakat HDD hassas parçalar sonuçta. Kasa yeterince sallansa hasar alacak.

Eki Görüntüle 832683
Bana SSD yuvasını göndermediler SSD'yi saldım PSU kapağının altına takılıyor orada.

FurknAslan

Hectopat
Makaleler
4
SSD yuvası bende de yok hocam. Bende de HDD kutusunda takılı şu an. Yaklaşık 10 dakika boyunca SSD'yi asacak yer aradım. En sonunda HDD kutusuna taktım.
Hurdacıya falan satıp para kasıyor sanırım çalışanlar.

Yukarı