Gamekay MK61 Kronik Sorunlu mu?

Hangi klavyeyi alırsanız alın band aid yapmanız gerekir. Ama şart değil, klavye herhangi bir zararı yok. Sadece o rahatsız edici sesi gidermek için yapılıyor. Zira lubing de öyle.

Stabilizatörleri yağlamak için gres yağı alabilirsiniz. Linktekini alın ama.

Switchler için Krytox g205, switch yayları için de Krytox g105 almanız gerekiyor. Yalnız, bu ürünleri Türkiye'de temin etmek zor ve doğru düzgün bir alternatifleri yok. Test edilmemiş bir ürün ile lubing yapmayın, pişman olursunuz.

Stabilizatörleri sabitlemek için ince bir çift taraflı bant ya da yara bandı kullanabilirsiniz.
@hadwiger 2-3 ay içerisinde dediğin işlemleri yapmaya çalışacağım. Yardımın için de çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam elimde GK 61 var 1 ay stok bekledim ve stoğa gelince 7 gün sonra elimde oldu. Bunun için şu anki gönderilen modeller yeni üretim + olarak aşırı memnunum alırsanız kesinlikle ve kesinlikle Silver Switch tercih etmenizi öneririm çünkü diğer çoğu modelde hiç bu Switch'e rastlamadım ve elime geçtikten sonra aşırı iyi diyebilirim.

Hocam elimde GK 61 var 1 ay stok bekledim ve stoğa gelince 7 gün sonra elimde oldu. Bunun için şu anki gönderilen modeller yeni üretim + olarak aşırı memnunum alırsanız kesinlikle ve kesinlikle Silver Switch tercih etmenizi öneririm çünkü diğer çoğu modelde hiç bu Switch'e rastlamadım ve elime geçtikten sonra aşırı iyi diyebilirim.
Eğer MK61’i iade etme gibi bir durum olursa düşünebilirim.

Eğer MK61'i iade etme gibi bir durum olursa düşünebilirim.

Her yerde videoları dönüyor alan herkes çok memnun ve uzun süreli kullanımda öyle olacağını düşünüyorum bende umarım. Space enter caps ve 2 Shift tuşunda da hangi köşesinden bassam da çok rahat bir şekilde basılıyor sadece sanırım silme tuşunda en kenarlardan basınca çok hafif daha zor o kadar. Ve tuşlara kulağımızı dayayıp biraz sert bastığımızda hafif yay sesi geliyor ama sanırım neredeyse her mekanik klavyede olabilecek bir şey miş araştırdığım kadarıyla normal mesafeten sert bassam da yay sesi gelmiyor kulağımı dibine sokmam lazım.

Geri
Yukarı