Çözüldü GameLoop arayüz tuşlarına fare basmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeathStroke123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Polis Memuru
Görselde bahsettiğim tuşlara basamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Adsız2.png

Çözüm
Bunu bende yaşıyorum bu soruna çözüm bulunana kadar şöyle yapın. Ayarlara gitmek istediğinizde herhangi bir oyuna girin ve daha sonra açılan pencereden üç çizgiye tıklayıp ayarlara gidin. O sizin attığınız resimdeki pencereyi kapatmak istediğinizde ise:

Ekran görüntüsü 2021-06-17 123440.png

Resimdeki gibi görev çubuğundan (ben şu an GameLoop'u açmadığım için Microsoft Edge üzerinden gösterdim) pencereyi kapat'a bastıktan sonra GameLoop'un penceresini kapatabilirsiniz. Dediğim gibi bu GameLoop'un sorunu ve güncelleme gelince düzeltirler diye düşünüyorum.
Üzerine gelince fare imleci buton yokmuş gibi mi davranıyor yoksa buton çıkıyor işlevi mi yok? İlk söylediğim gibiyse üstteki çerçeveye çift tıklayıp tam ekran yapmayı deneyin. Tam ekran olursa bu durumda butonlara basılıp basılmadığını kontrol edin.

Bilgisayarı yerinden başlatın, ardından Gameloop uygulamasını yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Sorun devam ederse Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler yolunu izleyin.
Gameloop'a sağ tıklayın. Kaldır/Değiştir seçeneğini seçin. Ardından şimdi tamir et kısmını seçerek ilerleyin.

Bunu bende yaşıyorum bu soruna çözüm bulunana kadar şöyle yapın. Ayarlara gitmek istediğinizde herhangi bir oyuna girin ve daha sonra açılan pencereden üç çizgiye tıklayıp ayarlara gidin. O sizin attığınız resimdeki pencereyi kapatmak istediğinizde ise:

Ekran görüntüsü 2021-06-17 123440.png

Resimdeki gibi görev çubuğundan (ben şu an GameLoop'u açmadığım için Microsoft Edge üzerinden gösterdim) pencereyi kapat'a bastıktan sonra GameLoop'un penceresini kapatabilirsiniz. Dediğim gibi bu GameLoop'un sorunu ve güncelleme gelince düzeltirler diye düşünüyorum.

Çözüm
İnternetiniz hızlı ise kaldırıp temiz kurulum yapmayı deneyin. Revo Uninstaller vb. bir programla kaldırırsanız daha iyi olur. Ben Everyting isinmli programla da ayrıca arama yaparak oyuna ve emülatöre dair ne varsa siliyorum. Son yüklememi bu şekilde gerçekleştirdim, sorun yaşamıyorum. Tabi sorunun çözüleceğini garanti edemem ama denenebilir.
Not: Şu an Gameloop 4.1.22.90 sürümünü kullanıyorum.

@408091 @ue666 Tamam hocam sorun çözüldü bir sorum daha olacaktı. Emülatöre güncelleme gelmiş sanırım. Güncelleme kontrol et dediğimde Beta sürümü 7.1 olmasına rağmen. Yeni sürümü böyle gösteriyor. Görsel ekledim.
Adsız3.png

Dosya Ekleri

• Adsız3.png
    Adsız3.png
    341,8 KB · Görüntüleme: 95

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı