GameLoop FPS düşüşü

tatarramazan321

Decapat
Daha fazla  
Sistemim eski eskiden Tencent emulatorken gayet akıcı oynuyordum yüksek ayarlarda PUBG Mobile'den bahsediyorum şimdi tekrar oynama kararı aldım ama hangi ayarı yaparsam yapayım oyun yüklenemiyor bile yüklense bile harita geç yükleniyor o da olsa bile takılmaktan oynayamıyorum birçok oyun oynuyorum FPS sorun olmuyor ama bu GameLoop'u çözemedim bir türlü.

Sistemim eski eskiden Tencent emulatorken gayet akıcı oynuyordum yüksek ayarlarda PUBG Mobile'den bahsediyorum şimdi tekrar oynama kararı aldım ama hangi ayarı yaparsam yapayım oyun yüklenemiyor bile yüklense bile harita geç yükleniyor o da olsa bile takılmaktan oynayamıyorum birçok oyun oynuyorum FPS sorun olmuyor ama bu GameLoop'u çözemedim bir türlü.

İşlemcinizde sanallaştırma açık mı?

Emulatorler optimize değil diyebilirsiniz ama eski halinde akıciydı zamanla optimizasyon gelişmesi gerekmez miydi?

İşlemcinizde sanallaştırma açık mı?
Evet

Hmm. İnternette bendeki sistemden daha eskilerinin videoları var 40 50 FPS alıyorlar yeni videolar benimki neden böyle hala anlam veremiyorum.

Oyun içindeki FPS, işlemci ve ekran kartı kullanımınız nedir?
Bunu indirip ayarlarını yaparak öğrenebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun içindeki FPS, işlemci ve ekran kartı kullanımınız nedir?
Bunu indirip ayarlarını yaparak öğrenebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda başka yerdeyim PC'den uzakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı