Çözüldü GameLoop PUBG Mobile kontrol sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda454

Hectopat
Daha fazla  
gaming.PNG

PUBG'de saçma sapan kontroller var. Neyi yaparsam yapayım hiçbir şey değişmiyor. Eğilemiyorum, bir yeri işaretleyemiyorum. Zıplayamıyorum ama ateş edebiliyorum, yürüyebiliyorum. Ya anlamadım oyunu aşırı oynayasım var ama oynayamıyorum aşırı sinirim bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ilk baştaki dediğimi yaptınız mı size video atmıştım onu yapın demiştim çünkü bende bu sorun o attığım video ile çözülmüştü.

Olmadı maalesef tuşu algılamıyor sildim tekrar atadım ama değişmedi
Benim ilk baştaki dediğimi yaptınız mı size video atmıştım onu yapın demiştim çünkü bende bu sorun o attığım video ile çözülmüştü.

Sisteminiz nedir?

Çok iyi bir sistemim yok eski bir laptop Acer marka GeForce GTX420M RAM 8 GB falan artık bekleyeceğim daha uğraşmayacağım çok bunaldım çünkü teşekkürler.

Olmadı maalesef tuşu algılamıyor sildim tekrar atadım ama değişmedi.

Garip GameLoop'u kaldırın ve bu linkteki GameLoop'u indirin, GameLoop'u tamamen kaldırmak için ise şu videoyu izleyin. Şu an aklıma başka çözüm gelmedi normalde benim attığım video ile olmuştu hatta forumdan birininde bu hatasını o video ile çözmüştük.

İnşallah bakalım.
Şu an iniyor bakalım olacak mı her şeyi sildim videoda gösterilen.

Tamamdır. Bir de oyuna girerken sağ üstte üç çizgi olan yere tıklayın sonrasında ise Ayarlar'a tıklayın sonra orada 3-4 tane sekme olacak onların hepsinin ekran görüntüsünü alıp buraya atın ben size hangi ayarları yapacağınızı söyleyeceğim son olarak da laptopunuzun modelini söyler misiniz ona göre ayarları söyleyeceğim de.

Tamamdır. Bir de oyuna girerken sağ üstte üç çizgi olan yere tıklayın sonrasında ise Ayarlar'a tıklayın sonra orada 3-4 tane sekme olacak onların hepsinin ekran görüntüsünü alıp buraya atın ben size hangi ayarları yapacağınızı söyleyeceğim son olarak da laptopunuzun modelini söyler misiniz ona göre ayarları söyleyeceğim de.

Laptop bayağı eski bulabilir misiniz bilmiyorum ama Acer Aspire 5745G
1626819282696.png

1626819328560.png

1626819341624.png

DPI gözükmemiş

Laptop bayağı eski bulabilir misiniz bilmiyorum ama Acer Aspire 5745G.

Evet bayağı eski sanırsam bulamadım birkaç yer var ama tam olarak sistem özelliklerini belirtmemişler o zaman iş yine size düşüyor şimdi Windows tuşu + R kombinasyonu ile çalıştır'ı açın. Sonra oraya "dxdiag" yazın ve ilk sayfa ile ikinci sayfa yani en üstte "ekran" yazan yere basın ve oranın da ekran görüntüsünü alıp buraya atın.
Evet bayağı eski sanırsam bulamadım birkaç yer var ama tam olarak sistem özelliklerini belirtmemişler o zaman iş yine size düşüyor şimdi Windows tuşu + R kombinasyonu ile çalıştır'ı açın. Sonra oraya "dxdiag" yazın ve ilk sayfa ile ikinci sayfa yani en üstte "ekran" yazan yere basın ve oranın da ekran görüntüsünü alıp buraya atın.

Geri
Yukarı