GameLoop sağ üst kısım çalışmıyor

kaanoruc42

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere GameLoop yeni sürümü çıktı ve bu sorun bende eski sürümde de olmuştu sonra düzelmişti ama nasıl düzeldiğini bilmiyorum. Eski emilatörü de yükledim fakat onda da aynı sorun var, sağ üst bölümdeki 3 çizgi kapatma vb. şeyler çalışmıyor. Birçok kez silip yükledim, Denetim Masası'ndan düzelttim fakat işe yaramadı. Yardımcı olur musunuz?

Oyuna girdikten sonraki açılan pencerede 3 çizgi çalışıyor oradan ayarlarını yapabilirsiniz. 3 çizgi çalışmayan pencereyi kapatmak istediğinizde ama kapatamadığınız da ise görev çubuğundaki GameLoop'un simgesine sağ tıklayın ve pencereyi kapat deyin böylece sorununuz çözülecektir.

Oyuna girdikten sonraki açılan pencerede 3 çizgi çalışıyor oradan ayarlarını yapabilirsiniz. 3 çizgi çalışmayan pencereyi kapatmak istediğinizde ama kapatamadığınız da ise görev çubuğundaki GameLoop'un simgesine sağ tıklayın ve pencereyi kapat deyin böylece sorununuz çözülecektir.
o şekilde yapıyorum zaten.
Ara kısmından komut istemini yönetici olarak çalıştırın ve bu kodu girin tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın: SFC /scannow
işe yaramıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı