Çözüldü GameLoop virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KemalistYusuf

Femtopat
Daha fazla  
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi GameLoop virüslü müdür? Yeni bilgisayarıma indirirsem performans kaybı yaşar mıyım?

Çözüm
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi GameLoop virüslü müdür? Yeni bilgisayarıma indirirsem performans kaybı yaşar mıyım?

Virüssüzdür, performans kaybı yaşamazsınız. Sadece emulatör pek stabil olmadığı için oyunlarda tam performans vermiyor. Onun dışında performans sıkıntısı çekmezsiniz.

Virüssüzdür, performans kaybı yaşamazsınız. Sadece emulatör pek stabil olmadığı için oyunlarda tam performans vermiyor. Onun dışında performans sıkıntısı çekmezsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kullanıyorum Bi Zarar Görmedim Antivirüs ile tarattım bi sıkıntı yok gibi

2021 den beri gameloop kullanmışlığım var sadece bir kere yukarıda arama motoru çıkmıştı hiç bir şekilde gitmiyordu resetledim gitti gamelooptanmı bilmiyorum olabilirde yani kardeşim virüs falan yok gönül rahatlığıyla kulanabilirsin

2021'den beri GameLoop kullanmışlığım var sadece bir kere yukarıda arama motoru çıkmıştı hiçbir şekilde gitmiyordu resetledim gitti gamelooptanmı bilmiyorum olabilirde yani kardeşim virüs falan yok gönül rahatlığıyla kulanabilirsin.

Microsoft Edge'den olabilir hocam. Mouse ile yeri değişiyor muydu?

2021'den beri GameLoop kullanmışlığım var sadece bir kere yukarıda arama motoru çıkmıştı hiçbir şekilde gitmiyordu resetledim gitti gamelooptanmı bilmiyorum olabilirde yani kardeşim virüs falan yok gönül rahatlığıyla kulanabilirsin.

O sorun Edge'den dolayıdır akıllı tahtamızda vardı hep kapatıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı