Çözüldü GameLoop virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KemalistYusuf

Femtopat
Daha fazla  
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi GameLoop virüslü müdür? Yeni bilgisayarıma indirirsem performans kaybı yaşar mıyım?

Çözüm
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi GameLoop virüslü müdür? Yeni bilgisayarıma indirirsem performans kaybı yaşar mıyım?

Virüssüzdür, performans kaybı yaşamazsınız. Sadece emulatör pek stabil olmadığı için oyunlarda tam performans vermiyor. Onun dışında performans sıkıntısı çekmezsiniz.
PC'yi aldığımdan beridir GameLoop kullanıyordum öylesine sildim 2,3 gün sonra geri yükleyecektim. O arada Avast kurdum ve GameLoop'u kurup açtığımda Avast virüs uyarısı verdi ve karantinaya al seçeneği çıktı. Bende Avast'ı sildim neden böyle bir şey çıktı biliyor musunuz?

PC'yi aldığımdan beridir GameLoop kullanıyordum öylesine sildim 2,3 gün sonra geri yükleyecektim. O arada Avast kurdum ve GameLoop'u kurup açtığımda Avast virüs uyarısı verdi ve karantinaya al seçeneği çıktı. Bende Avast'ı sildim neden böyle bir şey çıktı biliyor musunuz?

Avast'ın kendisi virüs zaten hocam.

Arka planda açık bırakmazsan sorun çıkmaz.

Arka planda tutsa da sorun çıkmaz. Steam, EA Play, Epic Games hep arka planda açık kalan ama bilgisayarı yoracak işlemler yapmayan hizmetler.

False-positivedir hocam.

En iyi FPS'yi verem emulatordur hocam fakat bazen klavye mouse veya grafik sorunu çıkabilir o da çok çıkmıyor zaten kendi sitesinden indirirseniz virüssüzdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı