GameLoop'a Clash of Clans iniyor mu?

Bu hatayı alıyorum çözümü nedir?

Ekran Alıntısı.JPG

APK olarak kurmayı dene.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu eski arayüz. Ayrıca eskiden denemiştim apk yüklemeyi oyun ekranında dondu siyah ekranda kaldı.

Bu hatayı alıyorum çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1004303

İlk önce o indirdiğiniz BlueStacks kurulum dosyasını kaldırın.

Sonra Win + r kombinasyonu ile çalıştırı açın oraya 'temp' yazın sonra oradaki bütün dosyaları CTRL + a sonra delete ye basarak bütün dosyaları silin bazı dosyalar silinmese de olur.

Sonra bu linkteki BlueStacks kaldırma aracını indirin bu araç BlueStacks'i önceden indirdiyseniz tamamen kaldırılmadığı için kalıntılar kalmış ve o yüzden indirememiş olabilirsiniz bu aracı indirerek bütün kalıntıları temizleyin.

Sonra bu linkten tekrar BlueStacks 5'i indirip tekrar deneyin.

İlk önce o indirdiğiniz BlueStacks kurulum dosyasını kaldırın.

Sonra Win + r kombinasyonu ile çalıştırı açın oraya 'temp' yazın sonra oradaki bütün dosyaları CTRL + a sonra delete ye basarak bütün dosyaları silin bazı dosyalar silinmese de olur.

Sonra bu linkteki BlueStacks kaldırma aracını indirin bu araç BlueStacks'i önceden indirdiyseniz tamamen kaldırılmadığı için kalıntılar kalmış ve o yüzden indirememiş olabilirsiniz bu aracı indirerek bütün kalıntıları temizleyin.

Sonra bu linkten tekrar BlueStacks 5'i indirip tekrar deneyin.
Format attım atmadan öncede diski biçimlendirdim.
Gameloop'tan herhangi bir oyunu başlat oyun açılınca sağdaki çıkış tuşuna tıklayıp F9'a bas tarayıcıyla indirmeyi dene.
Denemiştim.

Temp sildim ama yine aynı hatayı aldım.
Çıldırmalık. Neye elimi atsam bozuluyor.

Tamam o zaman o kurulum dosyasını silip Nox indirin.

Tamam o zaman o kurulum dosyasını silip Nox indirin.

Ondanda hata alırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı