GameLoop'ta trojan virüsleri

BazuKom

Hectopat
Selamünaleyküm.
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı bu GameLoop zımbırtısını indirip arkadaşlar ile PUBG Mobile oynamak istiyordum ancak GameLoop kurulum dosyasını VirusTotal'de tarattığım zaman trojan ve bir sürü virüs gözüküyor. Setupu resmi siteden indirdim ancak kurmadım kurmadan taratma yaptım. Taratma sonuçlarından sonra sildim. Sizce atmış olduğum ekran görüntüsündeki virüsler ciddi midir?

1696775616233.png

Selamünaleyküm.
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı bu GameLoop zımbırtısını indirip arkadaşlar ile PUBG Mobile oynamak istiyordum ancak GameLoop kurulum dosyasını VirusTotal'de tarattığım zaman trojan ve bir sürü virüs gözüküyor. Setupu resmi siteden indirdim ancak kurmadım kurmadan taratma yaptım. Taratma sonuçlarından sonra sildim. Sizce atmış olduğum ekran görüntüsündeki virüsler ciddi midir?

Eki Görüntüle 1971041

False-pozitive sanırım. Link atar mısın?

Kurulum dosyasini resmi sitesinden edindiginiz surece problem olmaz. Bilgisayarinizin yeni veya eski olmasi bir sey degistirmez, bizim gibi siradan insanlar ile ugrasip kendini karalayacak firma degiller.

Kurulum dosyasini resmi sitesinden edindiginiz surece problem olmaz. Bilgisayarinizin yeni veya eski olmasi bir sey degistirmez, bizim gibi siradan insanlar ile ugrasip kendini karalayacak firma degiller.
Pekala o zaman kuruyorum bir şey olursa yazarım.

Kurulum dosyasini resmi sitesinden edindiginiz surece problem olmaz. Bilgisayarinizin yeni veya eski olmasi bir şey degistirmez, bizim gibi siradan insanlar ile ugrasip kendini karalayacak firma degiller.

GameLoop kurduktan sonra genel olarak sorun yaşamadım ancak boşta 35* derecede çalışan bilgisayarım GameLoop kurduktan sonra 45 derecede çalışmaya başladı tüm artık dosyaları ile beraber nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı