gamemar.com güvenilir mi?

CmonDarling

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim site güvenilir mi? Daha önce kötü bir deneyim yaşayanınız var mı? İstanbulbilişim olaylarından sonra korkar oldum. Bu siteyi tercih etmemdeki sebep ise xDrive 15'li oyuncu koltuğu satın alacağım ve diğer sitelerde kimsenin memnun olmadığı ve çok yavaş getiren bir "lojistik" kargo firmasıyla çalışıyorlar. Ama burada ise MNG Kargo ile göndereceklerini söylediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim site güvenilir mi? Daha önce kötü bir deneyim yaşayanınız var mı? İstanbulbilişim olaylarından sonra korkar oldum. Bu siteyi tercih etmemdeki sebep ise xDrive 15'li oyuncu koltuğu satın alacağım ve diğer sitelerde kimsenin memnun olmadığı ve çok yavaş getiren bir "lojistik" kargo firmasıyla çalışıyorlar. Ama burada ise MNG Kargo ile göndereceklerini söylediler.
İnstagram hesaplarında markaların sponsorluğu ile çekiliş yapıyorlar. Net bir şey söyleyemeyiz ama güvenilir gibi duruyor.

Bir süre önce siteden şu ürünü almıştım ve sonrasında çağrı merkezi ile iletişime geçtim her türlü detayı verdiler kargo takibimle ilgili bilgilendirildim ve 2 günde elime ulaştı. Canlı destekleri ve Whatsapp numaraları da mevcuttu. Memnun kalmıştım. Güvenilir diyebilirim. Şuan sıkıntısız kullanıyorum ürünü.

Site güvenilir beyler bende calypso aldım muazzam klavye

Merhaba bende bu siteden alışveriş yaptım gayet uygun fiyatlar ve özellikle kargonun ücretsiz oluşu ile müşteri hizmerleri anlık, hızlı dönüş yapmaktadır.

Geri
Yukarı