Gamemax FC-9265G CYBER Kasa alınır mı?

dauntlez

Centipat
Gamemax FC-9265G CYBER almayı düşünüyorum yalnız burada bu marka hakkında tonla olumsuz yorum okudum. PSU ve diğer bileşenler olsa anlarım ama kasa neden bu kadar olay oluyor anlayamadım. Bu fiyata bu malzeme ve özelliklere sahip pek bir kasa yok. Ve bu fiyat bandında da herhangi bir markanın herhangi bir modelde aerodinamik ya da termodinamik kasıp ona göre bir tasarım yapacağını düşünmüyorum. O yüzden kullananlar varsa yorumlarını almak isterim.

Açıkçası tam olarak ben de emin değilim. Fanları kaliteli değildir, belki de kasa materyali dandiktir... Bilemeyeceğim. Fakat kesin bir şey varsa bu markaların bütün ürünlerinden uzak durulması gerektiği. Ayrıca sanıyorum ki PSU ile alacaksın kesinlikle almamalısın. 2 tane 2.5" ve 3.5" sürücü yuvası olduğu söyleniyor, bulamadım. Yan paneli kablo geçemeyecek kadar küçük. Ayrıca hava akışı da iyi değil. Markanın sallama olmasını geçtim, bu özellikler Cooler Master veya Corsair'de de olsa alınmaz.

Açıkçası tam olarak ben de emin değilim. Fanları kaliteli değildir, belki de kasa materyali dandiktir... Bilemeyeceğim. Fakat kesin bir şey varsa bu markaların bütün ürünlerinden uzak durulması gerektiği. Ayrıca sanıyorum ki PSU ile alacaksın kesinlikle almamalısın. 2 tane 2.5" ve 3.5" sürücü yuvası olduğu söyleniyor, bulamadım. Yan paneli kablo geçemeyecek kadar küçük. Ayrıca hava akışı da iyi değil. Markanın sallama olmasını geçtim, bu özellikler Cooler Master veya Corsair'de de olsa alınmaz.
Yok açıkcası güç kaynağını böyle bir markadan almam her şeyi sistemin sonuçta... Sadece kasa için düşünmüştüm çok fazla ödemek istemiyorum fakat bu fiyat aralığında diğer marka kasalar da rezalet açıkcası türk işi robocop gibi hepsi... Yorumlarında ısınmayla ilgili sorun var demişler fakat ön cam paneli çıkarınca çözülmüş...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı