Gamemax PSU neden kötü?

Dostum o kadar kaliteli marka varken bu markalar kimse kimseye önermez. Herhangi bir alanda başarısı olmayan makarlar ticaret amaçlı her türlü kalitesiz ürünleri piyasaya sürerler. Rampage, James Donkey, Frisby benzeri markaları almayın aldırmayın. Cool Master, Corsair, FSP, Sharkoon, ve ismini sayamadığım çok kaliteli güç kaynakları mevcut. Ben şunu anladım ki kimse kullanmadan sağlıklı karar veremiyor. Tercih sizin.

Ben şunu diyorum millete gamemax psusunu önermeyip milletin üstüne gitme çabasında olan arkadaşlar için bu lafım aslında. Gamemax zaten giriş seviyesidir. Giriş seviyesi pclere Corsair, Cooler Master gibi firmalar alın diyorsunuz. Adamın bütçesi yoksa zorlamaya gerek yok. Ya bana sorsanız orta üst segment düşünürseniz evet zaten Corsair Cooler Master gibi firmalardan PSU alınmalı ama giriş seviyesi PC içinde Corsair veya Cooler Master alın diyemezsin.

Ayrıyetten bu PSU Amerika'da falan satılıyor. Bi düşününüz.
Yurtdışında birsürü inceleme videosu mevcuttur gidip bakabilirsin ben Gamepower Rampage Frisby'nin psularını zaten önermem kimseye.
Yani bu gamemax PSU'ları yurtdışında çok rağbet görüyor.

Antutu adlı çin merkezli bir yazılım aracı var. Bu araca göre dünyanın en iyi telefonları hep çinli firmalara ait. Ama farklı kuruluşlar tarafından Antutu'nun bu puanlamaları şişirdiği dile getirildi. Şimdi diyebilir miyiz? Dünyanın en iyi telefonları Antutu'ya göre X, Y, Z? Burada konu kendini yıllardan beridir ispatlamış ve fazla sayıda kullanıcının tercih ettiği markaların ürünleri. Ben sistemimde bu tip firmalara yer vermem ve kimseye de önermem. Pek tabii ki siz verebilirsiniz, saygı duyarım.

Hocam haklısınız. Antutu Google Play Store'de bulunmuyor. Kaldırılmış.

Eğer böyle düşünüyorsak Corsair, Cooler Master gibi üst segment markaların sertifikları ne kadar doğru ?

Altlarda Corsair bile var...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı